تشکر. DeSaulnier برگ ICU بعد از 3 هفته به ادامه درمان ذات الریه

Rep. علامت DeSaulnierMark James DeSaulnierRep. DeSaulnier برگ ICU بعد از 3 هفته به ادامه درمان ذات الریه تشکر. DeSaulnier در شرایط بحرانی با توجه به ذات الریه دولت ممنوع بسیاری از طعم vaping محصولات — اما این کافی نیست بیشتر (D-کالیفرنیا.) سمت چپ واحد مراقبت های ویژه (ICU) از واشنگتن در بیمارستان در روز دوشنبه پس از گذراندن سه هفته در آنجا برای درمان ذات الریه ربطی به COVID-19.

بیانیه ای از کنگره خانواده منتشر شد از طریق دفتر خود گفت: DeSaulnier شد و هنوز هم تحت درمان در بیمارستان بود اما دیگر ذکر شده در وضعیت بحرانی است.

“پدر ما یک جنگنده او ساخته شده است پیشرفت های خوبی و امروز او را از بخش مراقبت های ويژه و ادامه خواهد داد به درمان در بیمارستان به صورت غیر COVID پنومونی” کنگره دو پسر گفت.

تبلیغات

“این دشوار خواهد بود به اندازه کافی در هر زمان اما با توجه به روزانه خطرات همه ما از coronavirus خود را در مسیر پیش رو به ویژه پیچیده” به آنها اضافه شده است. “ما فوق العاده ممنون برای تلاش های خستگی ناپذیر ويژه پزشکان و پرستاران و کارکنان بیمارستان که برای مراقبت ما پدر و رفتن بالا و فراتر از آن برای هر کسی که وارد درهای خود را.”

کنگره وارد ICU در مارس 13 پس از در حال توسعه پنومونی به عنوان یک عارضه از یک دنده شکستگی رخ داده است که از سقوط در طول اجرا. یک هفته بعد منتقل شد به بخش مراقبت هنگامی که سلامت خود را در زمان به نوبه خود برای بدتر است.

68 سال است که در حال حاضر در دوره سوم به عنوان نماینده برای کالیفرنیا 11th منطقه. آسیب دیدگی او در ماه گذشته چپ او را قادر به رای دادن در بسته محرک اقتصادی که به تصویب مجلس نمایندگان و سنا در پاسخ به شیوع کروناویروس که باعث شده است که غیر ضروری کسب و کار به سراسر کشور.

به روز شده در 11:10 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>