تشکر. کارن باسکارن اموزش BassHarris دیده می شود به عنوان بایدن معاونت های مورد علاقه به عنوان ساعت رسمی کاخ سفید, کنگره بحث بعدی coronavirus امداد لایحه به عنوان COVID-19 همچنان به افزایش دموکرات امید برخورد طنین انداز با کلید بلوک: زنان بیشتر ازحزب دموکرات کالیفرنیا به نمایندگی از لس آنجلس منطقه گفت: او فکر می کند که مقامات محلی بازگشایی لس آنجلس بیش از حد به سرعت.

باس گفت که لا مقامات شهرستان در حال وزن نیاز به reimplement اقامت در خانه سفارش در میان خونتان موارد در این منطقه است.

تبلیغات

“در حقیقت من فکر می کنم ما باز کمی بیش از حد به سرعت” باس گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

او اضافه کرد که او اعتماد به نفس مقامات محلی خواهد شد “دنبال علم” برای تعیین اینکه آیا یا نه برای بلند کردن یا reimpose محدودیت.

فشرده آنچه که او انجام می دهد اگر در این موقعیت برای ایجاد تماس تلفنی باس گفت: او را به اقامت در خانه سفارش دهید.

“من خواهد بود بسیار بسیار محافظه کار در مورد ما چگونه باز کردن” او گفت:.

روز شنبه, Los Angeles, بهداشت عمومی گزارش 3,628 موارد جدید و 53 جدید و میر آوردن مجموع به 172,325 موارد و 4,351 مرگ و میر.

کالیفرنیا است که در میان کشورهای دچار افزایش coronavirus موارد است. وجود دارد یک ایالت ماسک نظم در محل و در اوایل این ماه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین NewsomGOP فرمانداران در تگزاس و آریزونا, گرجستان, فلوریدا ببینید تصویب نزول کالیفرنیا فلوریدا گزارش تعداد رکورد روزانه مرگ و میر هشتم, اعدام زندانی در کالیفرنیا درگذشت مشکوک از coronavirus عوارض بیشتر تعطیل چند فعالیت های داخلی و تمام بار عملیات در سراسر کشور در پاسخ به خونتان موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im