اجاره یک آشپزخانه به نگه داشتن کسب و کار خود و رفتن

است رویای خود را از یک شرکت مصرف نمی کردن دلیل این که شما نمی توانیم به اجرای یک حرفه ای ، اگر کسب و کار مواد غذایی است که شور و شوق خود را و شما هنوز آماده نیست برای باز کردن یک رستوران شما ممکن است در نظر یک غذای آماده. برای که شما می توانید شروع با کار کردن از یک ابر آشپزخانه فضایی فراهم می کند که تمام است که یک آشپزخانه حرفه ای نیاز به, بر اساس اجاره. حیدرآباد بر اساس روهان ردی آغاز کتاب خود را در آشپزخانه’ (BYK) در Kavuri تپه برای کارآفرینان که در آرزوی به در کسب و کار مواد غذایی, اما کاملا نمی تواند استطاعت به بالا اجاره و ایجاد هزینه های آن را شامل است. ایده این است برای جلوگیری از مواد غذایی کارآفرینان از دلسرد شدن با هزینه های بالا و چالش های درگیر در گرفتن دست خود را در فضای آشپزخانه و تجهیزات و گواهینامه و پشتیبانی. “بودن در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی برای 30 سال گذشته دیدیم که چگونه مشکل آن این بود که برای مواد غذایی کسب و کار برای شروع و زنده ماندن. اما ما همچنین شاهد یک بازی ساده و آسان راه حل برای تمام این. در BYK جدا از حرفه ای فضای آشپزخانه ما همچنین ارائه امکانات رفاهی مانند حرفه ای تجهیزات سرد و خشک مناطق ذخیره سازی و تمیز کردن و تعمیر و نگهداری و فضای شخصی می گوید:” Rohan.

او می گوید: “ما تنها فضا ارائه دهندگان. این تیم فقط نیاز به آمده آشپزی و تمیز کردن پس از آنها. چگونه آنها را به فروش مواد غذایی خود را انتخاب BYK توسعه داده شد برای تشویق کسب و کار مواد غذایی آغاز شده و رشد می کنند. ما می خواهیم برای شکستن موانع و تسهیل مستقل کسب و کار مواد غذایی.”

این مستند رانده است بسیاری از رستوران ها به تعطیل با توجه به فشار بالا اجاره و همچنین به عنوان یک کمبود کارکنان که در بازگشت از مربوطه خود را در شهر محل زندگی. “کوچکتر کسب و کار مواد غذایی است که در مراحل اولیه را پیدا خواهد کرد آن را بسیار دشوار است برای حفظ پس از lockdown; همچنین ناهار خوردن در است ممکن است برای برخی از زمان. با توجه به مواد غذایی مختلف تحویل سیستم عامل ما در حیدرآباد عامل از یک ابر آشپزخانه باید کمک به آنها برای زنده ماندن می گوید:” روهان و اضافه میکند: “در همه مبتکر یک معلم و یک هنرمند همه ما یک دستور محرمانه هنوز کشف نشدهاند. هند با برکت غذاهای که پشت سر هم با طعم در هر دولت است. با BYK مردم از هر قدم از زندگی می تواند به ایجاد یک کسب و کار عشق کار خود را تحقق توانایی های بالقوه خود و تغییر جهان در اطراف آنها بهتر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *