از راه دور کار درب باز می شود به یک خطرناک موج cybercrimes

دهلی نو:
نرخ جرم و جنایت پایین آمده اند در طول این مستند اما cybercrimes در حال افزایش است. با میلیون ها نفر از دسترسی به بحرانی کار داده ها در شبکه های خانگی و شخصی دستگاه های cybercriminals پیدا کرده اند با هدف قرار دادن سازمان ها آسان تر از قبل.

با توجه به امنیت سایبر شرکت K7 Computing, بین فوریه و مارس, تعداد دستگاه در هند است که حداقل یکی cyberthreat رشد 12%. در پایان ماه آوریل تعداد cyberthreats است که انتظار می رود به افزایش چهار درصد بیش از ماه قبل است.

“کسب و کار تا به حال زمان بسیار کمی برای آماده شدن برای این وضعیت و به پایان رسید تا با به کارگیری سریع اقدامات لازم برای فعال کردن تداوم کسب و کار” گفت: Himanshu Dubey, مدیر درمان سریع Security Labs.

کوچک و متوسط کسب و کار (SMBs) هستند به خصوص در معرض خطر از آنجا که آنها اجازه می دهد اجاره لپ تاپ و BYOD (خود دستگاه) برای اتصال به شبکه های سازمانی. بسیاری از این دستگاه ها اغلب در اجرا منسوخ سیستم عامل و لازم نیست به تاریخ راه حل های امنیتی. بسیاری از کارمندان از راه دور اتصال به سازمان خود را در شبکه بدون استفاده از Vpn و یا از طریق نا امن روتر اضافه شده Dubey.

حمله های گسترده تر خالص و تلاش برای بهره برداری از افراد با نیزه فیشینگ ایمیل های حمل فایل های مخرب که اگر از نصب می توانید کمک مالی آنها را از دسترسی به سیستم کاربر و به بحرانی شرکت داده است. پس از موارد اخیر نمیتوانیم به ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم توسط افراد ناشناس بسیاری از فیلم های ضبط شده بودند به بیرون درز آنلاین.

زمانی که افراد با استفاده از دستگاه های خود را در خانه این تیم ندارد و همان دید و یا کنترل بر فعالیت های وب است که آنها در غیر این صورت اگر هر کس در دفتر. یک کاربر که به طور تصادفی هدایت به یکی از این سایت ها می توانید انتشار بدافزار مخرب را به دستگاه کنترل از راه دور و سپس بر روی شبکه شرکت هشدار داد, Murali Urs, کشور, مدیر, هند, Barracuda Networks.

در مارس نظرسنجی جهانی توسط Check Point Software 71 درصد از آن را و متخصصان امنیت گزارش افزایش تهدیدات امنیتی و حملات پس از وقوع. حدود 56 درصد گفت: ارائه امن دسترسی از راه دور به کارکنان به یک چالش بزرگ بود و به دنبال آن نیاز به دسترسی از راه دور از راه حل های مقیاس پذیر بود که احساس 55٪. حدود 47% یافت می شود استفاده از سایه راه حل آن توسط کارکنان کار از خانه به عنوان سومین چالش است.

“کارکنان دیگر در پشت یک فایروال شرکت همراه با دروازه فیلتر کردن وب. ما در بر داشت حدود 50000 کامپیوتر در هند با پیش فرض RDP (remote desktop protocol) پورت باز اجازه می دهد تا دسترسی از راه دور. بسیاری از این مدیران را مجبور به شل خود را در تنظیمات فایروال اجازه می دهد تا کارکنان برای اتصال به کامپیوتر از راه دور در دفتر” گفت: J. Kesavardhanan مدیر عامل شرکت K7 Computing.

با توجه به آن (متمم) سال 2008 قانون در مورد نقض یا آسیب به اسمی داده که یکی می توانید به دنبال به 5 کرور روپیه خسارت در بخش 43 از آن عمل می کنند. اگر نقض سازش داده های حساس پس از آن یکی می توانید دنبال نامحدود خسارت توسط راه پرداخت غرامت در زیر بخش 43A از عمل. علاوه بر این در بخش 66 از این قانون هر گونه فعالیت است که با مجازات تا سه سال حبس و 5 لاخ در خوب است.

“متمم قانون اساسی به آن عمل یک اشتباه ساخته شده توسط بسیاری cybercrimes یک bailable جرم. یک بار به قید وثیقه تا مردم را از بین بردن شواهد الکترونیکی. پس از محکومیت شروع به خشک شدن است. امروز رای محکومیت برای جرایم کمتر از 1% در هند گفت:” cyberlaw متخصص Pavan Duggal.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>