برای کمک به اواخر GST filers; شورای وزن استقراض دولت قصد دارد

فدرال مالیات غیرمستقیم بدن کالا و خدمات مالیات (GST) شورا در روز جمعه کاسته مجازات برای دیر پر کردن اظهارنامه مالیاتی و توافق به بررسی یک طرح به قرض گرفتن از بازار به درآمد دچار ضرر و زیان توسط متحده است.

این شورا به ریاست وزیر دارایی اتحادیه Nirmala Sitharaman همچنین موافقت اصولی برای اصلاح یک ناهنجاری در پرداخت مالیات از منسوجات و مواد خام و اما در سمت چپ این تصمیم بر تغییرات نرخ برای تاریخ بعد. کودهای کفش و مواد اولیه و دیگر موارد است که می تواند تغییرات نرخ به دلیل این ناهنجاری.

روز جمعه در جلسه شورای آمد در میان شديد بحران نقدی است که دولت مرکزی و دولت روبرو هستند و پس از دو ماه ملی مستند به کم کردن سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس. این مستند تاثیر در خزانه در حال حاضر مجبور مرکز به تجدید نظر صرف بالا بردن خود قرض گرفتن محدودیت مالی جاری و اجازه می دهد متحده به قرض است. آن را نیز محدود توانایی مقامات برای ارائه یک محرک تقاضا از طریق یک GST کاهش نرخ.

Sitharaman گفت: یکی دیگر از جلسه شورای برگزار خواهد شد در ماه ژوئیه تنها به بحث پرداخت غرامت به کشورهای فرایند وضع به جمع آوری کمک مالی برای جبران خسارت و در صورت وجود هر گونه استقراض است که برای رفتن به آن پرداخت و چگونه. “همه کاربران درخواست جلسه ویژه” وزیر گفت. این حرکت را آرام دولت که درخواست شده است برای به موقع پرداخت غرامت. متحده ارائه شد برای جبران GST از دست دادن درآمد برای مدت پنج سال تا سال 2022 که مرکز مذاکره اصلاحات مالیاتی با آنها.

Sitharaman گفت: این شورا موافقت کرد در اصلاح یک ناهنجاری است که مواد خام مشمول مالیات گرفتن در یک نرخ بالاتر از محصولات به پایان رسید در مورد منسوجات. اما تصمیم گیری در تغییر نرخ به تعویق افتاده است. “به دلیل وارونگی در وظایف ما کمتر مالیات بر درآمد و تا پایان دادن مقدار زیادی از بازپرداخت مالیات به دلیل انباشته ورودی اعتبار مالیاتی” وزیر گفت.

همچنین اعلام شد, امداد رسانی در منافع و هزینه دیر به کسب و کار برای تشکیل پرونده در اواخر ماهانه مالیاتی که می تواند به بهبود انطباق مالیاتی. پس ماهانه GST بازگشت تنها می توان در زمینه های پی در پی, از دست رفته یک ماه که به معنای بازگشت در ماه آینده نمی تواند ثبت مگر اینکه گم شده ماه بازگشت واصل شد با هزینه دیر است, چیزی که بسیاری از کسب و کارهای کوچک نمی تواند استطاعت با توجه به صندوق بحران.

Sitharaman به خبرنگاران گفت: پس از چهار ساعت ویدئو کنفرانس با وزرای دولت که اواخر هزینه برای پر کردن ماهانه بازگشت از معاملات (شکل 3B) شده است لغو و یا کاهش به “تمیز کردن تعلیق در بازگشت پرونده”. بر این اساس کسب و کار است که هیچ بدهی مالیاتی اما قصور در پرونده ماهانه گرداند پس از رول کردن از GST در سال 2017 تا ژانویه سال 2020 می توانید این فایل را برمی گرداند تا سپتامبر سال 2020 بدون هیچ هزینه دیر. در مورد کسانی که defaulters که بدهی مالیاتی برای دوره های دیر هزینه شده است در پوش 500 یک ماه در هر بازگشت.

این است که کمک به کسب و کار به عنوان مالیات از اواخر سال هزینه می تواند به 10,000 یک ماه را هر زودتر رای ، “ارائه انطباق امداد حتی فراتر از سپتامبر اگر نیاز به همه کسب و کار ضروری است در مرحله کنونی که در آن تمرکز اصلی باید بر روی کسب و کار و احیای مدیریت سرمایه در گردش گفت:” M. S. مانی مالیاتی شریک در شرکت Deloitte هند است.

نرخ بهره در بدهی مالیاتی شده نصف به 9 درصد در مورد کوچک مودیان مالیاتی با فروش بالا به 5 کرور برای تشکیل پرونده در اواخر از بازگشت در سه ماه با شروع ماه فوریه. پنجره برای پر کردن دیر بازده برای این سه ماه را در حال حاضر باز بماند تا 30 سپتامبر. برای پس از آن سه ماه از ماه مه تا ژوئیه کسب و کارهای کوچک که قصور در پر بازده می توانید فایل آنها را بدون بهره یا اواخر هزینه Sitharaman گفت.

کسب و کارهای کوچک با استقبال از اقدامات امداد. “تصمیم گیری به کمک به مالیات دهندگان بسیار قابل ملاحظه برای کاهش دلهره آور تاثیر covid-19 و افزایش سهولت انجام کسب و کار برای آنها” گفت: D. K. Aggarwal, رئيس جمهور از دکترا اتاق بازرگانی و صنعت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>