برای کمک به بهداشت و درمان کارگران به عنوان ایمنی دنده می رسد از چین

دهلی نو:
سیگنالینگ برای کمک به بهداشت و درمان کارگران مبارزه رمان coronavirus همه گیر بدون ایمنی مناسب کیت دسته ای از 170,000 تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) coveralls وارد شده از چین در روز دوشنبه ،

“همراه با منابع داخلی 20,000 coveralls در مجموع 1.90 لاخ (190,000) coveralls خواهد شد در حال حاضر توزیع می شود به بیمارستان ها و اضافه کردن به 3,87,473 PPEs در حال حاضر در دسترس در کشور همانطور که در حال حاضر” دولت گفت: در آزادی مطبوعات.

در مورد 290,000 PPE coveralls مرتب شده اند و عرضه شده توسط دولت آن اضافه شده است.

یک مقام ارشد درگیر در تهیه PPE گفت: بیشتر coveralls وارد خواهد شد در عرض چند روز. جدا از coveralls PPE شامل ماسک و دستکش و عینک و هر تجهیزات دیگری که حفاظت از سلامت کارگران از عفونت است.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز دوشنبه گفت: این مرکز تا به حال اختصاص داده شده 27,000 PPE کیت و آنها به زودی در دسترس برای پزشکان در دولت است.

این Wockhardt بیمارستان در بمبئی اعلام شد مهار منطقه در روز دوشنبه پس از حداقل 30 کارکنان از جمله پزشکان و پرستاران شد covid-19 مثبت است.

در هفته گذشته برخی از قراردادی پزشکان و پرستاران از هندو رائو بیمارستان در دهلی استعفا داد و با استناد به عدم وجود تجهیزات ایمنی. شمال Delhi Municipal Corporation که تحت آن بیمارستان می آید, اما, با صدور حکمی از رد استعفا و به دنبال اقدام انضباطی علیه آنها.

روز دوشنبه پزشکان Safdarjung بیمارستان تصریح کرد تماس خود را برای اهدای داوطلبانه از PPE. “لطفا انجام نمی دهد هر صندوق سپرده برای همین هم در اهدای داوطلبانه در قالب دنده محافظ” Ashu Kumar, مینا, معاون رئیس جمهور از Safdarjung بیمارستان مقیم پزشکان انجمن (RDA) در بیانیه ای گفت:.

قبلا Safdarjung RDA نوشته شده بود نامه ای مشابه در روز جمعه. “دولت در تلاش است آن را به بهترین سطح برای تهیه تجهیزات حفاظتی و مصرفی اما تقاضا بیش از عرضه” آن گفت: در این نامه یک کپی از آن دیده می شد با نعناع.

تحصیلات تکمیلی موسسه تحقيقات و آموزش پزشکی در Chandigarh و دیگر بیمارستان ها در سراسر هند نیز در مواجهه با کمبود PPE. “بهداشت و درمان کارگران در حال گرفتن حمایت آنها نیاز به در نظر PPE و اقدامات احتیاطی اما از آنها خواسته شده است که برای ادامه کار. وزیر پنجاب است و در مقایسه با این پزشکان به فراریان در طول جنگ. اما آیا او ارسال سربازان به جنگ بدون سلاح و مهمات گفت:” Inayat سینگ کاکر عضو بهداشتی گروه فعال Jan Swasthya Abhiyan.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>