منطقه ای جوک که مردم غرب قطعا می تواند مربوط

ذکر ‘Bonosree’ به آسامی Gen Z و آنها مطمئن شوید که به پشت سر هم را در خنده. برای uninitiated Bonosree است یکی دیگر از نسخه از معروف “Raku دا’ (Rajkumar Thakuria) است که همه رفتن به گزینه برای memes. Bonosree به جای یک شخصیت برای آنها تمام آسامی و غیر آسامی که اقامت در هر بخشی از آسام مربوط. او خالق Vishal Langthasa است Dimasa پسر از شمال شرقی است آسام را Haflong منطقه.

ذکر Bonosree باعث می شود Vishal خندیدن. پس از ایجاد Bonosree برای آسامی یوتیوب طرفداران Vishal می خواستم برای ایجاد یک relatable شخصیت برای بقیه غیر آسامی مردم از شرق. “در نتیجه در آمد Nijula یا عمه Nijula که دارای هیچ چیز به عقب وقتی که می آید به واکنش یا نخوری مردم است. Nijula شخصیت زمانی که از نزدیک مشاهده, معمولی همسایگی زن که نمی خواهد فکر می کنم دو بار قبل از قرار دادن شما در یک وضعیت بی دست و پا” می خندد 28 ساله Vishal که کانال یوتیوب Chugli تلویزیون بیش از 113,000 مشترکین.

Bonosree created by Vishal Langthasa’s

Bonosree ایجاد شده توسط Vishal Langthasa را

مانند Bonosree, Nijula بیش از حد می پوشد یک تی شرت برای مو و ناشیانه انجام می شود چشم و ابرو. ظاهر او به عنوان Vishal بیش محافظ Dimasa زبان فراهم می کند تسکین خنده دار. او همچنین می گوید: “بیرون رفتن در روز ولنتاین می تواند باعث ‘کرونا.'”

Vishal, یک, کشاورزی, فارغ التحصیل از کشاورزی دانشگاه جرحت در حال حاضر شاغل در یک آژانس طراحی در بمبئی. این مستند او شگفت زده برای دیدن فرستاده است تعداد پاسخ به نظرات به بزرگتر خود را در ویدئوها ،

“بیشتر از آن است که از آسام. حتی اگر من شروع به وی لاگ چهار سال عقب انداز را شروع کرده اند می رویم تا پس از اتصال به تلفن همراه داده انقلاب در منطقه شمال شرق. با یک تلفن همراه شرکت اعلام نامحدود استفاده از داده تلفن همراه همه چیز تغییر کرده در کل شمال شرق می گوید:” Vishal که از طرفداران بزرگ از لیلی سینگ و Ellen Degeneres.

‘یک’

این vlogger الهام بخش برای ایجاد شایان ستایش Bonosree می آید از روز خود را در آسام. در حالی که در AU دسته ای از دانش آموزان به ماندن در یک روستا که در آن آنها مجموعه آموزش کامپیوتر برای دانش آموزان در دولت های محلی در مدرسه. “من شروع به یادگیری آسامی و آواز و آهنگ و نیز توسعه یک طعم و مزه برای آسامی مواد غذایی است. من نمی تواند کمک کند با توجه به راه دانشجویان جوان خود را معرفی. آواز آهنگ ‘nomoskar mur naam Bonosree, وزارت امور داخله kobita likhi bhaal پو‘ (namaskar نام من Bonosree و من عاشق نوشتن شعر). تقریبا هر بچه تا به حال همان خطوط به صورت یک مقدمه است. آن خطوط و بی گناهی از دانش آموزان با من می ماند حتی پس از آمدن به بمبئی به کار می کنند. زمانی که من تصمیم گرفتم در یک vlog برای بهبود مهارت های نوشتن, کنیداینجا بود و هیچ راهی که من می تواند در جلوگیری از این خطوط است. من یک مرد نشان می دهد و صحبتهای. تقریبا هر آسامی, دوست, دوست داشت آن زمانی که من به آن فرستاده شده به آنها را. پس از Vishal شدم Bonosree کسی که می پوشد یک تی شرت سیاه و سفید بر روی سر برای مو” او می خندد و اضافه میکند: “از آنجا که زمانی که من مجموعه ای از, من یک کلاه گیس. در حال حاضر من می توانم تغییر را به یک کلاه گیس به دلیل Bonosree پیروان را قبول کند او تنها با آن است.”

آن را در زمان حدود تقریبا چهار سال برای Vishal به کسب شناخت خود را به ویروسی. او را شکایت نیست; او خوشحال با رشد آلی و پیروان صادق که عشق Bonosree و Nijula.

Vishal فکر می کند او صحبتهای دوست هستند چرا که آنها صادقانه و بسته بندی شده با کمی زبان-در-گونه شوخ طبعی . “این ‘relatable عامل باعث می شود شخصیت های محبوب در سراسر شرق. تلفظ انگلیسی و هندی کلمات است نه مسخره از ما چگونه صحبت می کنند. هر کس یک شرکت (زبان مادری نفوذ) و وجود دارد بدون نیاز به خجالتی و دور از من , می گوید: “Vishal در حال حاضر به رسمیت شناخته شده در فرودگاه و زمانی که او به خانه می رود و یا بازدیدکننده داشته است در شمال شرقی.

به عنوان یک خالق محتوا Vishal خوشحال است که منطقه ای از مطالب است به رسمیت شناخته شده. “من انجام داده اند چند collabs با دیگر منطقه ای توسعه دهندگان محتوا و نتیجه زیبا است با توجه به من” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>