کاهش پلاستیکی رد پای

در آن 10 سال از وجود پلاستیک رایگان جولای چالش — تاسیس استرالیا Rebecca Prince-رویز در سال 2011 رشد کرده است به یک حرکت جهانی است. آن را به عنوان یک سالانه یادآوری برای کاهش استفاده از تک پلاستیک و هل می دهد مردم را به گام های کوچک را به سمت سیاره پسند.

این زمان وجود دارد جدیدتر چالش: یکبار مصرف PPEs (حفاظت فردی و تجهیزات) که ضروری است برای کسانی که در خط مقدم مبارزه با COVID-19. هر چند بسیاری از میان ما شده اند و قابل استفاده مجدد با استفاده از پارچه ماسک یکبار مصرف نوع و مصنوعی با دستکش و هنوز هم مورد استفاده در تعداد قابل توجهی. می گوید: Rebecca پاسخ از طریق ایمیل “سلامت انسان بسیار مهم است که در این لحظه. ما مردم را تشویق به دنبال توصیه های پزشکی و نه احساس بد در مورد پلاستیک های آنها نمی تواند جلوگیری از, اما تمرکز بر روی چیزهایی که آنها هنوز هم می تواند انجام دهد.”

او می افزاید: “پلاستیک رایگان جولای نیست در مورد کامل بودن اما در مورد ایجاد تغییرات کوچک در زندگی روزمره ما اضافه می کند که تا به جمعی تاثیر است.”

Rebecca Prince-Ruiz

سازگار با محیط زیست-رزمندگان در هند مانند نویسنده اجازه دهید بحث در سطل زباله, Shubhashree Sangameswaran می گویند که این بیماری همه گیر مجبور است یک ارزیابی مجدد از گزینه های. “من استفاده می شود به را خود من قوطی به خرید نفت از یک فروشگاه مواد غذایی, اما به همه گیر ساخته شده من دریغ از فروشگاه ها ممکن است سپاسگزار از آن است. اما در سمت روشن تر همه گیر ساخته شده است ما را پایین آهسته است. وابستگی به مواد غذایی تحویل برنامه به پایین آمده و در نتیجه پلاستیک و سایر مواد بسته بندی,” او اشاره می کند.

Nidarshana Saikia داس از بنیانگذاران Bartan شرکت که اجاره جراحی ظروف برای حوادث در حیدرآباد concurs. “زمانی که من را به یک استراحت از پخت و پز و سفارش با یکی از سرآشپزها خانه ما در جامعه دردار من خود من dabbas و جلوگیری از پلاستیک” او می گوید:, و اضافه کرد که او را تشویق می کند مردم در جامعه خود را به کمپوست زباله های زیست تخریب پذیر.

او مشغول به کار در همکاری با بنگالور سازمان روزانه کمپرسی به معرفی خود Kambha’ قرمز مایل به قهوهای composters در حیدرآباد.

Vani Murthy

وانی Murthy که اغلب دارای برچسب بنگلور را ‘کمپوست ملکه می گوید: کاهش زباله های پلاستیکی طول می کشد تعهد: “ما همه در سفر و پلاستیک رایگان جولای چالش این است که یک فرصت به مقیاس ما پایداری. برای مثال تعویض به زیست تخریب پذیر دستمال بهداشتی می تواند به کاهش زباله های پلاستیکی به صورت ماهانه” او اشاره می کند.

در آموزشی که در آن او بحث مدیریت پسماند و نشان دوستدار محیط زیست معاوضه برای محصولات پلاستیکی وانی مشاهده یک مورد علاقه در میان شرکت کنندگان نسبت به کشورهای عضو اکو آگاهانه شیوه زندگی است. “من بسیاری از سوالات در مورد کمپوست. کسانی که سعی کمپوست را آغاز کرده اند به درک آن دو مزایا: که کمپوست غنی شدن خاک به رشد مواد غذایی خوب و شما ارسال کمتر خیس زباله به محل دفن زباله که مضر تولید گاز متان ناشی از تجزیه بی هوازی,” وانی می گوید.اما به عنوان تمرکز باقی می ماند در گرفتن را از طریق همه گیر توسط sanitising هر بسته بندی مواد که به خانه ما می آید ربکا نشان می دهد با استفاده از قابل شستشو کیسه های خرید. “ما همچنین می توانید خرید سست سبزیجات و یا میوه ها و زباله های پلاستیکی بسته بندی,” او می گوید.

همانطور که برای PPEs نوآوری در حال جریان است. انگلستان مبتنی بر سازمان های پلاستیکی سیاره را توسعه داده است یک compostable گیر صورت و سپر است که ساخته شده از خمیر چوب. آن را در حالی که قبل از این محصولات به طور گسترده ای در دسترس است. تا آن زمان اقدامات کوچک برای کاهش استفاده از تک پلاستیک کمک می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر