قرمز’ ترور بائر می گوید: اوج زمینهای برای داجرز همه در سرگرم کننده

ترور بائر فکر می کند او تصمیم به نکته زمینهای برای داجرز خمیر در طول یک کاکتوس بازی لیگ و در نتیجه توجه خوب برای بیس بال.

قرمز’ صریح استارت نشانه های زمین به داجرز’ مت بیتی در یک بازی شنبه. بائر flicked دستکش خود را به سمت شکارچی قبل از هر زمین — نشانه یک fastball آینده شد و بیتی در نهایت صف به مرکز زمینه.

بائر انتقاد کرده است آستروس بیش از علامت خود را سرقت. لیگ اصلی بیس بال است تحقیقات نشان هوستون شکست قوانین با استفاده از الکترونیک به سرقت فو’ علائم در مسیر به آن سال 2017 سری جهانی عنوان و دوباره در سال 2018 است.

بائر به خبرنگاران گفت: روز شنبه در گودیر, Ariz., که او تنها با داشتن سرگرم کننده و زمین اوج نبود در نظر گرفته شده برای کمک به تیم از دست داده است که به آستروس در جهان سری.

“نبود تیم خاص” بائر گفت. “من آن را چند بار در فصل گذشته در بازی. وجود دارد مقدار زیادی از نتایج جالب از آن روانی و رقابتی. آموزش بهار زمان به کار بر روی همه چیز.”

بائر نیز ملاقات روز شنبه با کمیساریای راب مانفرد.

“من علنا انتقاد از راب مانفرد اما من باید او را در غرفه. او گفت که او می خواهم به دیدار با هر یک از بازیکنان که تا به حال بیشتر سوالات و او یک مرد از کلام او این صبح” Bauer توییتی. “ما تا به حال یک جلسه بسیار سازنده در مورد طیف گسترده ای از موضوعات.”

Yelich, برورز, نزدیکی معامله ؟ مسیحی Yelich گزارش شده است که در آستانه یک چندین ساله قرارداد است که می تواند او را با میلواکی برای بقیه ی کار خود را. این تیم گفت: تا سال 2018 NL MVP نمی خواهد پاسخ به سوالات در مورد مذاکرات و این سازمان نیز کاهش یافته بود.

Yelich تضمین شده است $27.75 میلیون در او باقی مانده زمان معامله: $12.5 میلیون سال جاری 14 میلیون دلار در سال 2021 و $1.25 میلیون خریداری یک 2022 گزینه تیم با مبلغ 16 میلیون. ورزشی گزارش جدید خود معامله را اضافه کنید هفت سال و افزایش تعداد مقدار به حدود 215 میلیون.

“او قطعا سزاوار آن” میلواکی مرکز fielder لورنزو قابیل گفت. “مرد قطعا بهترین بازیکن در تیم ما است. او با چنگک جمع کردن. مثل من گفت: او مستحق قرارداد برای اطمینان حاصل کنید.”

برجسته نمایشگاه: سابق غول left-hander مدیسون Bumgarner مجاز فرانسیسکو Lindor سه-اجرای هومر در یک چهار-اجرای سوم زمین باز یافته و زخم از دست دادن پنج اجرا می شود و چهار به دست آورده و چهار بازدید در 2 ⅔ نوبت 6-2 دست دادن به کلیولند در ایالت آریزونا. … White Sox right-hander دیلن بس برگزار تخمیر به یک اجرا و سه بازدید در چهار نوبت در شیکاگو 5-1 کاکتوس لیگ پیروزی میلواکی. … متس right-hander مارکوس بود زده از چهار و اجازه ضربه بیش از سه shutout نوبت 4-1 برنده بیش از کاردینالها در فلوریدا. … برایس هارپر ضربه اول خود را دو خانه اجرا می شود هر دو اجرا درایو در فیلیز’ 9-7 برنده بیش از دزدان دریایی در یک گریپ فروت, بازی لیگ. … فرانک Schwindel آمار دو دو homers اجرای برای ببرها در 13-9 برنده بیش Red Sox در فلوریدا. … آستروس’ زاک Greinke داد تا دو بازدید و زده از دو بیش از سه shutout نوبت در تیم خود 2-1 از دست دادن به مارلینز فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>