بمبئی:
پوشاک Readymade (RMG) سازندگان به احتمال زیاد شاهد یک 25-30 درصد کاهش در درآمد در سال مالی جاری با توجه به طولانی مستند و کاهش هزینه های اختیاری با توجه به گزارش های Crisil رتبه بندی.

یک کاهش شدید در هر دو داخلی و صادرات تقاضا به دلیل COVID-19 همه گیر خواهد یافت نشد پوشاک سازان درآمد توسط 25-30 درصد Crisil رتبه بندی گفت.

برای صادرکنندگان از سقوط بیشتر خواهد بود چرا که از ولرم هزینه های اختیاری در ایالات متحده و اتحادیه اروپا, که حساب برای 60 درصد از هند RMG صادرات آن گفت.

سرمایه در گردش چرخه RMG سازان اتحاد دراز به دلیل بالاتر موجودی و کشیده مطالبات است که انتظار می رود به مختل اعتبار خود را از پروفایل این گزارش گفت:.

آخرین مالی به پایان رسید و با 20-25 درصد بالاتر موجودی به عنوان COVID-19 همه گیر در زمان نگه دارید و مستندات آغاز شد و در اواخر ماه مارس است.

با تقاضا افسرده در نیمه اول این سال مالی موجودی بالا باقی می ماند که اضافه کردن به گلایه از صادرکنندگان و تضعیف اعتبار پروفیل های بزرگ جهانی آجر و ملات خرده فروشان که کشش مطالبات آن اشاره کرد.

“طی پنج fiscals, درآمد, رشد RMG سازان حمایت شد تقاضای داخلی حتی به عنوان صادرات خاموش شد. این مالی با تقاضای داخلی نیز کاهش قابل توجهی درآمد انتظار می رود که به مادی نهفته” Crisil رتبه مدیر Gautam شاهی گفت.

“در نتیجه عامل خود را به حاشیه می رود قرارداد 250-300 اساس امتیاز (bps) به 7-7.5 درصد برای نمونه مجموعه, با وجود نرمتر پنبه قیمت و هزینه-کاهش ابتکار,” او اضافه شده است.

Crisil رتبه دانشیار مدیر Kiran کاوالا گفت: کاهش شدید در سود به معنی RMG سازندگان نمی خواهد کافی نقدی و اقلام تعهدی برای پاسخگویی به بازپرداخت تعهدات در نیمه اول این سال مالی.

“اما انتظار می رود آنها را به استفاده از کوسن های موجود در کار خود را به سرمایه و امکانات و کمک خواهد کرد با توقف در بازپرداخت وام دولت تسکین بسته به میکرو, شرکت های کوچک و متوسط و COVID-19 اضطراری خطوط اعتباری,” او اضافه شده است.

جریان های نقدی هستند به احتمال زیاد به بهبود در نیمه دوم این سال مالی با توجه به انتخاب کنید تا در تقاضا از سه ماهه سوم به عنوان جشن شروع فصل در هند و در فصل زمستان آغاز می شود و در بازارهای صادراتی. آن را قرار داده RMG سازان در یک مکان بهتر را به سرویس بدهی های این گزارش گفت:.

با توجه به تاثیر مواد از ضعف عملکرد کسب و کار در نیمه اول نسبت خالص نقدی و تعهدی برای بازپرداخت وام و بهره پوشش را هنوز هم خواهد شد به طور قابل توجهی ضعیف تر در 1.4-1.7 برابر و به خوبی در زیر 3 بار انتظار می رود این مالی در مقایسه با 2.4 بار و 4 بار به ترتیب در FY20 آن اضافه شده است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر