جزئیات: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه

“ما همیشه امیدوار زمانی که یک رئیس جمهور باعث می شود دولت از آدرس اتحادیه. ما خوش آمدید هر گونه فرصت برای گسترش دست دوستی به پیدا کردن زمینه های مشترک به نمایندگی از مردم آمریکا است. این موضوع از نگرانی های عمده برای اکثر آمریکایی ها این است که مراقبت های بهداشتی. امشب خانه دموکرات ها آورده نمرات از مهمانان به دولت از اتحادیه که قدرتمند مراقبت های بهداشتی داستان آن است که آیا خانواده ها با شرایط موجود پیش خانواده ها در تلاش برای پرداخت هزینه داروهای تجویزی آنها نیاز دارید و یا خانواده های با تکیه بر مدیکید حتی اگر آنها باید بیمه خصوصی. ما گفته شده بود رئیس جمهور را یک پیام مثبت در مراقبت های بهداشتی.

“رئیس جمهور تهمت آدرس امشب به راحتی به 130 میلیون آمریکایی با شرایط از پیش موجود یا خانواده ها در تلاش برای پرداخت هزینه داروهای تجویزی آنها نیاز دارید. بار دیگر رئیس جمهور تهمت بود نه راستگو در مورد اقدامات خود را در دادگاه به از بین بردن از قبل موجود شرایط حمایت. بار دیگر رئیس جمهور تهمت کشیده پانچ خود را در وعده های خود را به مذاکره برای کاهش تجویز دارو قیمت که آمریکا تحویل با الیاس E. Cummings کاهش هزینه های مواد مخدر در حال حاضر قانون H. R. 3.

“هفته بعد زمانی که رئیس جمهور ارائه بودجه خود و مردم آمریکا را ببینید, واقعیت تلخ دستور کار خود دارد. یک بودجه فدرال باید یک بیانیه از ما ارزش های ملی و رئیس جمهور است و متاسفانه نشان داده است که او نه ارزش سلامتی مردم آمریکا است. دموکرات ها همچنان به اصرار رئیس جمهور برای کنار گذاشتن او حمله به سالمندان و خانواده ها و به پیوستن به ما برای ارائه پیشرفت واقعی در کاهش قیمت داروهای تجویزی و ساخت پررنگ سرمایه گذاری مورد نیاز برای بازسازی امریکا زیرساخت های سبز و راه مدرن است.

“مانیفست دروغ ارائه شده در صفحه بعد از صفحه از آدرس امشب باید یک تماس به عمل برای هر کسی که حقیقت انتظار از رئیس جمهور و سیاست های خود را شایسته و مردم آمریکا است. مردم آمریکا انتظار و شایسته یک رئیس جمهور به صداقت و احترام به آرمان برای فرزندان خود.

“آمریکایی ها بودند سوگند توسط پیام مثبت و چشم انداز برای پیشرفت برای همه ابلاغ توسط فرماندار میشیگان گرچن Whitmer و کنگره ورونیکا Escobarورونیکا EscobarSanders به ارائه پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه از نیوهمپشایر این هفته: تهمت به دولت از اتحادیه قبل از استیضاح محاکمه پیچد قانونگذاران بحث در مورد چگونه به کار با هم در میان استیضاح مبارزه بیشتر از تگزاس. در این انتخابات حزب دموکرات زد و برنده در یک تعهد برای مردم: کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی بزرگتر حقوق تمیز کردن فساد در دولت است. و ما همچنان بی امان در تعقیب ما را از پیشرفت برای سخت کار خانواده ها در سراسر امریکا برای مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید