جزئیات: شومر این نامه را متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از ‘الگوی مقابله به مثل” در برابر خبرچین

رهبر اقلیت سنا چاک شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSunday را نشان می دهد – 2020 دموکرات ها را بسته استدلال در نیوهمپشایر Dershowitz: ‘شومر و پلوسی را به” خیانت دموکراتیک رای دهندگان: بسیاری از ‘لیبرال’ نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن به پیروزی های بیشتر (D-n. y.) روز دوشنبه نوشت: به 74 بازرس ژنرال درخواست “اقدام فوری به منظور بررسی هر گونه و همه موارد از مقابله به مثل” در برابر خبرچین.

وی به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBrad پیت quips به او زمان بیشتری را به اسکار سخن از جان بولتون تا به حال به شهادت ناروا تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه مغلوب ساختن پیشی جستن به درخواست 6 درصد داخلی کاهش .8 تریلیون دلار بودجه بیشتر‘s “مقابله به مثل” در برابر سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindmanالکساندر VindmanGraham پشت Vindman شلیک: ‘مردم خود را در زنجیره ای از فرمان شده اند مشکوک او در مورد نقطه نظر سیاسی از دیدگاه’ پلوسی: Vindman بیمارستانها در حال تمام شدن است ‘شرم آور’ از اوباما در تلاش برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از Sondland فردی گری: گزارش بیشتر پس از شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

Vindman حذف شد از موقعیت خود را از کاخ سفید هفته گذشته در یک حرکت خود وکیل به نام “انتقام است.” کاخ سفید گفت Vindman شد بازگشت به کار تمام وقت پس از واگذاری موقت در شورای امنیت ملی.

تبلیغات

“این حملات بخشی از یک خطرناک در حال رشد الگوی مقابله به مثل در برابر کسانی که گزارش خطا را تنها برای پیدا کردن خود را هدفمند توسط رئیس جمهور و موضوع را به او خشم و vindictiveness” شومر نوشت.

جزئیات شومر در نامه ای به بازرس کل وزارت دفاع در زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر