جزئیات جذب و مورد بحث در این کتاب باشگاه در بنگلور


شکست Bibliophiles بنگلور

آغاز شده توسط فردی با نام مستعار از Ritesh Agarwal, کتاب, تخفیف برای شکست Bibliophiles یک صفحه آنلاین به مردم اجازه می دانم در مورد کتاب می پردازد. به زودی پس از فیزیکی فصل با دیدار با یو پی اس آغاز شد در شهرهای مختلف و در سال 2017 Abhiram R و Radhika Chauhan آغاز بنگلور فصل.

صحبت کردن در مورد چگونه کار می کند, Abhiram می گوید: “من ایجاد یک رویداد در eventbrite.com تعداد شرکت کنندگان در پوش 20. این است زیرا اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در دیدار با آن می شود یک کمی زیادی به مدیریت. من می خواهم هر کس قادر خواهد بود به صحبت. ما تاکید بر این واقعیت است که آنها باید به بحث در مورد چگونه این کتاب را احساس; آن را در مورد خواندن blurb.”

همانطور که برای چه باشگاه توابع او می گوید: “ما سعی چیزهای دیگر اما در حال حاضر آن را در مورد صحبت کردن در مورد آنچه شما به عنوان خوانده شده. ما یک دسته از خوانندگان به طور منظم و پس از بحث آنها در مورد آنچه آنها در حال خواندن در ماه است. اگر آنها جدید هستند, آنها به طور کلی بحث در مورد منافع خود و….”

و اضافه کرد که نویسنده Ram Sivasankaran در آمد Abhiram می گوید: “آن بوده است دارای نعمت غیر مترقبه است که نویسندگان ما پیدا کرده اند به جای راه دیگری در اطراف. ما همیشه به دنبال بیشتر نویسندگان به در آمده بنابراین ما می توانیم مغز خود را انتخاب کنید.”

نحوه عضویت: عضویت در Facebook ، بررسی وب سایت و یا توییتر برای به روز رسانی.

دیدار روز: یکشنبه چهارم از هر ماه

کتاب مورد بحث: هر کتاب

Read, absorb, and discuss at these book clubs in Bengaluru

کتاب محدود

اعضای iBrowse زودتر تکرار باشگاه کتاب اجرا شده توسط ماریان د ناصری را ملاقات کاتولیک در باشگاه. با کتاب محدود آغاز شده و در سال 2018 به دیدار اعضای در تراس از ماریان خانه در ریچموند جاده ها است.

می گوید: ماریان “دو راه وجود دارد. یکی این است که ما بحث در مورد هر کتاب خاص که ما به عنوان خوانده شده و لذت می برد. دو بار در راه من یک نویسنده در آمده که خود را معرفی, کتاب های خواندن معابر از آن در حالی که من از نوع تسهیل میکند. پس از آن طبقه است پرتاب کفش به طوری که هر کس می توانید سوال بپرسید. و یا ما از یک فروشگاه کتاب آمده است و فروش کتاب یا نویسنده خود به ارمغان می آورد کتاب است.”

او می افزاید: “وجود یک هسته گروه 20 به 25 عضو است. باشگاه کتاب ما بسیار باز و آرام دارد و با اشاره انگشتان دست. وجود دارد بسیاری از رفاقت چون ما با هم بوده است و نه سال در حال حاضر.”

نحوه عضویت: دنبال Facebook صفحه

دیدار در شب: معمولا یک بار در ماه در روز شنبه

کتاب مورد بحث: هر کتاب اما هیچ بحث دین و سیاست

Read, absorb, and discuss at these book clubs in Bengaluru

کتاب سرگرمی

کتاب سرگرمی متولد شد و در سال 2012 زمانی که نویسنده میلان Vohra بود که به دنبال یک باشگاه کتاب که در آن مردم بود و در واقع با خواندن این کتاب و بحث در مورد آن. “من هم می خواستم یک باشگاه کتاب که به من اجازه داد تا با دوستان و همچنین تحت فشار قرار دادند من فراتر از منطقه راحتی من در شرایط از آنچه که من می تواند خواندن.”

بیان کرد که او می خواست به اطمینان حاصل شود که آن را دموکراتیک او می گوید: “در برخی از باشگاه کتاب اگر یک نفر که دهکده, آن, آنها تمایل به تصمیم گیری در این کتاب است. یا در برخی دیگر از کتاب باشگاه آنها لزوما با خواندن این کتاب اما آنها دعوت یک نویسنده می آیند و صحبت کردن. یک سوم گونه های مختلف بود که با داشتن یک سری سخنرانی که یکی تا به حال به پرداخت هزینه برای. در کتاب گفتگوی یک نفر داوطلبان متوسط یا من از آنها بخواهید. مدیر نشان می دهد سه یا چهار کتاب و پس از آن ما رای در چه کتابی است برای این ماه است.”

او می افزاید: “من اجازه دهید تعدادی از اعضای صلیب 25. به طوری که در هر نقطه ای از زمان حتی اگر نیمی از آنها را شرکت که اندازه خوب است و باعث می شود برای یک بحث خوب که در آن ما می توانید شنیدن هر یک از دیگر.”

چگونه برای پیوستن به: معرفی می شود توسط یک عضو. یا عضویت در Facebook, گروه

دیدار روز: شنبه دوم هر ماه

کتاب مورد بحث: تنها داستانی

عطا Galatta باشگاه کتاب

Rohini Malur شده است که در حال اجرا عطا Galatta باشگاه کتاب از اکتبر سال گذشته می گوید که باشگاه کتاب می رود, تم هر ماه یک کتاب خاص است که هر کس می خواند.

“این به این معنی است که حتی اگر شما پیدا کردن که این دیدار تا فردا شما هنوز هم می توانید چیزی را از آن موضوع به بحث در مورد و برگشت با کتاب توصیه های آن است. جلسه بعدی در حال رفتن به در جادویی مردم است.”

بیان کرد که او تنها سرگرمی, مطالعه, Rohini می گوید: “اما که ممکن است در این مورد با هر کسی به دلایل مختلف. چه یک باشگاه کتاب می کند این است که مجموعه یک نوع از ساختار مانند ‘من باید به خواندن این کتاب و بحث در مورد آن با افراد دیگر’. آن را طول می کشد از اینکه یک تجربه انفرادی به یک تجربه اجتماعی است. این کمک می کند تا شما را در ارتباط با افراد دیگر در حالی که شما در حال خواندن.”

او می افزاید: “چیزی که من سعی می کنید برای انجام این کار در باشگاه کتاب این است که به می گویند که ما نمی عذر خواهی برای ما نظرات. اگر شما مانند چیزی است که جریان اصلی که خوب. شما حق دارید به اینجا می آیند و در مورد آن صحبت کنید. هیچ قضاوت; آن را با محبت های فضایی.”

نحوه عضویت: دنبال Facebook صفحه

دیدار روز: پس از یک ماه و از روز جمعه

کتاب مورد بحث: بر اساس تم

Read, absorb, and discuss at these book clubs in Bengaluru

خود را به ارمغان بیاورد کتاب

آغاز شده و در دهلی نو توسط Nidhi پژو در بنگلور فصل خود را به ارمغان بیاورد کتاب شکل گرفت در سال 2016. Rashmi Swamy یکی از پنج مدیران این باشگاه کتاب می گوید: “آن را خارج از غرفه در این معنا که هر عضو به ارمغان می آورد کتاب آنها می خواهند و در مورد آن صحبت کنید. به عنوان طولانی به عنوان آن را از یک کتاب, هر نوع کتاب مجاز است. و سپس ارگانیک, یک گفتگو یا بحث چشمه.”

با بیان اینکه جلسات معمولا اتفاق می افتد در اعضای خانه خوزه می گوید: “دلیل این است که ما در دیدار تمایل به رفتن برای بسیار طولانی است. معمولا از 3 ساعت به 6 بعد از ظهر است اما گاهی اوقات آن را حتی می رود تا 7.30. ما در بر داشت که در خانه ها کار می کنند به عنوان آن را بسیار راحت تر است.

نحوه عضویت: دنبال در رسانه های اجتماعی برای به روز رسانی. پر کردن فرم ثبت نام.

دیدار روز: سومین شنبه هر ماه

کتاب مورد بحث: هر کتاب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر