RBI می گوید coronavirus آویزان بر آینده مانند یک شبح

بمبئی:
چشم انداز برای اقتصاد هند شده است به شدت تغییر توسط coronavirus شیوع بانک مرکزی گفت: در دوسالانه سیاست پولی گزارش بدون در نظر گرفتن چگونه سریع آن انتظار دارد که این کشور به رشد اما افزود که پیش بینی آن خواهد بود بستگی به شدت و مدت و گسترش این بیماری همه گیر.

این بیماری همه گیر است ravaging جهان در یک زمان اقتصاد هند بود از نخستین نشانه هایی از بهبود اما covid-19 شرکت “آویزان بر آینده مانند یک شبح” بانک مرکزی هند (RBI) گفت: در روز پنج شنبه.

این covid-19 شیوع در هند و متعاقب آن 21 روز در سراسر کشور مستند به زمین فعالیت های اقتصادی نزدیک به توقف و دوم-سفارش اثرات این بیماری همه گیر به دلیل رکود شدید در تجارت جهانی و رشد می تواند صدمه دیده این کشور بیشتر است.

Lull before the storm
ارامش قبل از طوفان

“بیشتر بلافاصله سرریز در حال انتقال از طریق سرمایه گذاری و اعتماد به نفس کانال های داخلی را به بازارهای مالی است. این اثرات و تعاملات خود را خواهد به ناچار به تشدید رشد رکود” RBI گفت: در آن گزارش.

با توجه به پیش بینی حرفه ای’ بررسی انجام شده توسط RBI قبل از این مستند در سراسر کشور اعلام شد, تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) بود و انتظار می رود برای تسریع به 6.1 درصد در سه ماهه چهارم مالی سال 2021 از 4.6 درصد در سال پیش از آن.

با covid-19 داشتن به بیش از 200 کشور, اقتصاد جهانی را به رکود اقتصادی در سال 2020 از رشد 2.9 درصد در سال قبل است.

RBI گفت که تورم آن چشم انداز به نظر می رسد خوش خیم با خطرات اطراف تورم پروژه در حال متعادل است. با نرم شدن غذا قیمت, کاهش شدید قیمت های نفت خام و نرمال موسمی RBI انتظار دارد که نرخ تورم برای سال مالی 2021 در محدوده 3.6-3.8%.

“حتی به عنوان پیش بینی های خطرناک در این محیط RBI است که موظف به ارائه پیش بینی تورم است. با در نظر گرفتن شرایط اولیه نشان از رو به جلو به دنبال بررسی و برآورد از سری های زمانی و مدل های ساختاری CPI (شاخص قیمت مصرف کننده) تورم آزمایشی پیش بینی شده به سهولت از 4.8 درصد در Q1:2020-21 به 4.4% در Q2, 2.7% در Q3 و 2.4 درصد در Q4, با این نکته که در غالب اطمینان بالا تقاضای کل ممکن است تضعیف بیشتر از حال حاضر پیش بینی و سهولت تورم بیشتر در حالی که عرضه تنگناها می تواند تشدید فشارهای بیش از حد انتظار” در این گزارش است.

با این حال بانک مرکزی هشدار داد که تاثیر covid-19 تورم مبهم است با یک امکان کاهش قیمت مواد غذایی به احتمال زیاد به جبران هزینه های بالقوه-فشار افزایش قیمت غیر غذایی به دلیل اختلال در عرضه.

برای آن پیش بینی RBI را پایه سناریو فرض قیمت نفت خام (هندی سبد) به طور متوسط در حدود 35 دلار در هر بشکه طی 2020-21 کسری مالی به عنوان درصدی از تولید ناخالص داخلی این مرکز در 3.5% و ترکیب تولید ناخالص داخلی کسری بودجه در 6.1%. علاوه بر این نرخ 75 دلار در هر یک نرمال موسمی اما رشد جهانی انقباض در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>