RBI MPC ممکن است در نظر coronavirus تاثیر بر اقتصاد هند: گزارش

کمیته سیاست پولی (MPC) از بانک مرکزی هند به احتمال زیاد به در نظر گرفتن تحولات در اطراف COVID-19 که منجر به زنجیره تامین اختلالات از چین و سنگاپور را DBS بانک گفت: در گزارش روز سه شنبه.

این گزارش با عنوان “هند: رشد اقتصادی و تورم هدف قرار دادن نقد و بررسی”, Radhika رائو اقتصاددان در DBS بانک اشاره کرد که تاثیر در هند است که احساس کردند از طریق زنجیره تامین اختلالات از چین و همچنین بازیگران منطقه ای که به نوبه خود در حال net واردکنندگان از چین است.

“موقت افزایش قیمت به احتمال زیاد همراه با تولید تاخیر اگر درد نشت بیش به 2Q20 (آوریل تا ژوئن)” این گزارش گفت:, و اضافه کرد که “MPC نیز به احتمال زیاد به در نظر گرفتن تحولات در اطراف COVID-19”.

Coronavirus شیوع آورده بخش بزرگی از جهان را که دومین اقتصاد چین به وقفه و تاثیر آن احساس شده است و در صنایع.

در ژانویه 30, سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد coronavirus (COVID-19) شیوع جهانی بهداشت اضطراری است.

بر رشد اقتصادی این گزارش گفت: اقتصاد هند در میان “کم کردن” — برای رسیدن به پایین ترین یا بدترین نقطه قبل از شروع به افزایش و یا بهبود بخشد.

“برای 4Q19 سرب داده شده است مخلوط با ما حرکت شاخص سیگنالینگ متوسط کاهش از سه ماهه قبل است. ما انتظار داریم رشد به ایستادن در 4.4 درصد y-o-y دنبال تثبیت کننده در 1Q20 و تدریجی, pick-up, پس از آن کمک کرد نیز توسط پایگاه اثرات” این گزارش گفت:.

تیتر رشد تولید ناخالص داخلی کاهش پیدا کرده است و از 8 درصد y-o-y در ماه ژوئن سال 2018 به 5 درصد در ماه ژوئن سال 2019 به 4.5 درصد در ماه سپتامبر 2019.

“Sub-par رشد اعداد به احتمال زیاد به افزایش فشار بر سیاستگذاران به قانون” در این گزارش است.

در بانک مرکزی هند بررسی خرده فروشی هدف قرار دادن تورم چارچوب این گزارش گفت: “هیچ تغییرات گسترده به احتمال زیاد”.

“با تورم هدف قرار دادن چارچوب بودن هنوز هم نسبتا جدید مقامات به احتمال زیاد به نگه داشتن خطوط گسترده ای بدون تغییر اجازه می دهد تا چارچوب برای ایجاد ثبات در سن و به دست آوردن اعتبار” در این گزارش اشاره کرد.

RBI فرماندار Shaktikanta دس گفته است که بانک مرکزی هند در حال بررسی خرده فروشی هدف قرار دادن تورم چارچوب در پشت سیاست های پولی تصمیم گیری به عنوان به خوبی به عنوان اثر آن و همچنین طرح برگزاری ذینفعان مشاوره از جمله با دولت در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>