RBI ممکن است استفاده از ابزارهای غیر متعارف برای مبارزه با کروناویروس تاثیر: گزارش

بانک مرکزی هند (RBI) است با توجه به استفاده غیر متعارف سیاست ابزار برای تحریک وام سه مقامات دولتی گفته “رویترز” که نگرانی از شیوع کروناویروس را از خط خارج شدن هر گونه احیای رشد اقتصادی است.

RBI در حال برنامه ریزی به دم تازه, نقدی, نقدینگی به سیستم از طریق یک دوم دور دراز مدت عملیات مخزن (LTRO) سه منابع آگاه از این موضوع به رویترز گفت. از آنها خواسته بود به نام به عنوان بحث شد و هنوز هم خصوصی.

در سطح جهان بانک های مرکزی در حال برداشتن گام برای ارائه نقدینگی به ایجاد ثبات در بازارهای مالی که غرق شده به عنوان coronavirus گسترش بیش از بیش از 80 کشور جهان است.

فدرال رزرو کاهش نرخ بهره در ایالات متحده با نیم درصد در روز سه شنبه در اورژانس حرکت می کند.

بانک های مرکزی در استرالیا و مالزی نیز کاهش نرخ بهره و در روز دوشنبه بانک مرکزی ژاپن در زمان مراحل را برای ارائه نقدینگی به ایجاد ثبات در بازارهای مالی وجود دارد.

یکی از مقامات گفت: بانک مرکزی هند ممکن است تزریق به اندازه 1 تریلیون روپیه ($13.62 میلیارد دلار) در یک دور جدید از LTROs که در اوایل ماه آوریل است.

بودجه ارائه شده در مخزن نرخ 5.15% به عنوان بخشی از عملیات به مراتب ارزان تر از بازار موجود نرخ برای سه سال بودجه. که کمک می کند تا بانک ها امن ارزان تر از بودجه است که سپس می تواند به مصرف کنندگان کمک به افزایش تقاضا است.

هند وزارت مالیه و RBI را بلافاصله پاسخ به ایمیل ها و به دنبال دهید.

“LTROs یکی از ابزارهای روی میز و آن را به وضوح شده است به خوبی دریافت” یک مقام دیگر گفت.

در حال حاضر این بانک انجام شده است 1 تریلیون روپیه از LTRO عملیات اعلام کرد در فوریه. 6. آن است که تا کنون تکمیل شده سه چهار انتظار می رود تراشه ها جای دادند. گذشته است در تاریخ 9 مارس.

“LTRO بیشتر تاثیرگذار در کاهش هزینه های بانک ها و در نتیجه می توان گفت به یک ابزار قدرتمند تر از آشکار کاهش نرخ در این مرحله گفت:” یک منبع ارشد با دولت اجرا قرض دهنده است.

بانک مرکزی گفت: آن نظارت جهانی و تحولات داخلی نزدیک ایستاده بود و آماده برای عمل به حفظ اعتماد به نفس بازار و حفظ ثبات مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>