بمبئی:
بانک مرکزی هند (RBI) کاهش نرخ بهره توسط اکثر در یک دهه متعهد به اضافه کردن 3.7 تریلیون دلار در سیستم بانکی نقدینگی و ارائه شده از سه ماه مهلت قانونی پرداخت سود به همه وام برای کمک به مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

در یک جلسه اضطراری RBI را کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) در روز جمعه قطع مخزن نرخ که در آن بانک قرض گرفتن از RBI با 75 واحد (bps) به 4.40%. با این کاهش نرخ RBI است سیاست کاهش نرخ 210bps از فوریه 2019.

بانک مرکزی اعلام کرد که در صبح آن است که اجازه بانک ها به تاخیر قسط پرداخت تمامی وام های بلند مدت و سرمایه در گردش وام سه ماه. اما در روز بعد آن را روشن است که این نیز قابل اجرا به وام های خرده فروشی, مزرعه وام و اعتبار حق. این خواهد آمد به عنوان یک کمک به بسیاری از دارندگان کارت اعتباری آمار با کاهش دستمزد.

فرماندار Shaktikanta دس پولی محرک می آید یک روز پس از وزیر دارایی Nirmala Sitharaman پرده برداری از یک 1.7 تریلیون بسته امداد با هدف تامین نیازهای اساسی فقیر که رو فشار بی سابقه 21-day مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا.

سیاست پولی پنل نیز تصمیم به حفظ تطابقی موضع تا زمانی که لازم است برای احیای رشد اقتصادی و کاهش تاثیر Covid-19.

MPC ملاقات در اوایل این هفته پیش از آن در اوایل برنامه از 3 مارس. در حالی که همه شش نفر از اعضای کمیته به اتفاق آراء در تصمیم گیری برای کاهش نرخ آنها رای دادند و 4:2 به کاهش سیاست نرخ 75bps. برای تضعیف بانک ها از پارکینگ بودجه با RBI بانک مرکزی همچنین اعلام کرد یک برش در reverse repo rate توسط 90bps به 4 درصد. در طول ماه مارس بانک پارک شده روزانه به طور متوسط از آنجا که 3 تریلیون با RBI با استفاده از معکوس مخزن پنجره. تفاوت بین مخزن و معکوس مخزن پنجره در حال حاضر در 40bps از 25bps زودتر. به طور معمول یک برش در مخزن نرخ ترجمه به مقدار معادل از کاهش reverse repo rate.”این تصمیم و آن پیشرفت شده است موجه نیروی مخرب از coronavirus. آن است که در نظر گرفته شده برای کاهش اثرات منفی این ویروس احیای رشد و مهمتر از همه حفظ ثبات مالی” Das گفت.

علاوه بر این اقدامات دس همچنین اعلام کرد مراحل را برای افزایش نقدینگی از جمله تزریق 1.37 تریلیون دلار از طریق یک برش در نسبت ذخیره نقدی حراج هدفمند اصطلاح مخزن تا سه سال به ارزش 1 تریلیون و افزایش منابع مالی در دسترس در زیر حاشیه ای ایستاده تسهیلات به 3% از 2% قبل از آن.

“از ماه فوریه RBI است تزریق نقدینگی از 2.8 تریلیون دلار از طریق ابزار های مختلف معادل 1.4 درصد از تولید ناخالص داخلی ما. همراه با اقدامات امروز اعلام کرد RBI را تزریق نقدینگی به حدود 3.2 درصد از تولید ناخالص داخلی است,” او گفت:.

Das توضیح داد که وضعیت کنونی نیاز به یک “جنگ تلاش” مربوط متعارف و غیر متعارف اقدامات لازم برای مبارزه با ویروس. او مطمئن است که RBI در محل کار و در حالت ماموریت نظارت بر تحول بازار مالی و کلان-در شرایط اقتصادی است. با توجه به داس وجود دارد افزایش احتمال که بخش های بزرگی از اقتصاد جهانی را به رکود اقتصادی به عنوان بسیاری از فعالیت ها را به یک وقفه پس از مستند و اجتماعی فاصله های اعمال شده در سراسر جهان است.

از نظر داخلی رشد MPC اشاره کرد که سالانه تولید ناخالص داخلی برآورد 5 درصد برای سال مالی در معرض خطر است با توجه به Covid-19 تاثیر است. تورم مسیر بیش از حد است به احتمال زیاد به نامشخص باقی می ماند با وجود نرم شدن قیمت نفت و رکورد تولید مواد غذایی.

به این دلایل MPC خودداری از دادن هر گونه اهداف در رشد و تورم با توجه به “افزایش نوسانات بی سابقه عدم قطعیت و بسیار سیال امور”. این کمیته معتقد است که این پیش بینی از رشد اقتصادی و تورم است مشروط بر شدت و مدت Covid-19 بیماری همه گیر. اقتصاددانان تحسین RBI تلاش و توصیف آن به عنوان “هر آنچه در آن طول می کشد’ لحظه به ایجاد ثبات در اقتصاد در این مقطع مهم. “ما انتظار داریم دامنه های اضافی برای 40-50bps کاهش نرخ بهره با هر گونه کاهش بیشتر و گسترش اقدامات بسته به ماهیت گسترش Covid-19” گفت: Upasana Bharadwaj ارشد اقتصاددان Kotak Mahindra Bank.

“وجود دارد تاکید که RBI MPC نگاه فراتر از یک خالص تورم هدف قرار دادن هدف و هدفمند در پرداختن به خطرات رشد علاوه بر حصول اطمینان از ثبات سیستم مالی. بیشتر ترفند به احتمال زیاد اگر Covid-19 فراتر از 2Q20. این نیز تکمیل فراگیر اطمینان بیش از سلامت داخلی سیستم بانکی گفت: Radhika رائو یک اقتصاددان در DBS گروه تحقیق.

بازار اوراق قرضه سرمایه گذاران شده بود تاسف این underwhelming پاسخ از RBI تشویق اطلاعیه ها. 10 سال بازده اوراق قرضه کاهش یافت و نزدیک به 24bps به آمار 10 سال اخیر از 5.983% از قبلی آن نزدیک 6.223%. روپیه معامله شد در 74.85 یک دلار تا 0.4% از قبلی آن نزدیک است. اما سهام باقی مانده unenthused پس از اعلام با Sensex پایان معاملات روز جمعه در 0.44% پایین تر در 29,815.59.

شایان Ghosh کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im