سامسونگ برای مقابله Pro کاسه پایان Campbell, منبع, می گوید

ریونز یک معامله به زمین دفاعی lineman کاله کمپبل اساسا دادن تا یک نسخه پشتیبان تهیه کیکر که زمان صرف شده در پنج NFL فهرست اسامی بیش از هشت ماه گذشته برای پنج بار نرم افزار کاسه ساز که هم حاکم والتر Payton NFL مرد سال.

کلاغ موافقت یکشنبه به تجارت یک پنجم دور پیش نویس انتخاب در آینده پیش نویس به Jacksonville Jaguars برای کمپبل با توجه به یک فرد آشنا با این معامله. این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که تجارت نمی تواند تبدیل به رسمی تا لیگ جدید آغاز می شود شنبه ،

کلاغ ها فراق راه با 170th کلی انتخاب کنید که آنها با تجارت کیکر Kaare Vedvik به مینه سوتا در ماه اوت گذشته. وایکینگ ها قطع Vedvik سه هفته بعد.

• تنسی تیتان در حال نگه داشتن کارفرمایی که رهبری آنها را در یک پیروزی فوق العاده کاسه موافقت خود را برای چهار سال $118 میلیون فرمت با رایان Tannehill. Tannehill انداخت برای 2,742 متری با 22 touchdowns و شش interceptions پس از جایگزینی مارکوس Mariota در طول فصل به طور منظم.

• مقابله با آنتونی Castonzo موافقت کرده است به مدت دو سال تمدید قرارداد با Indianapolis Colts. Castonzo آغاز شده است و تمام 132 بازی او به نظر می رسد در طول NFL حرفه ای به همراه هشت postseason بازی. در 2019, Castonzo آغاز شده و تمام 16 بازی برای ششمین بار در زندگی حرفه ای او.

آیدیتارود: نروژی توماس Waerner اولین رقیب برای رسیدن به Unalakleet بازرسی در iditarod دنباله سگ سورتمه نژاد ساخته شده است که برخی از تغییرات با توجه به شیوع کروناویروس. مسابقه ادامه دارد اما مقامات خواسته اند که طرفداران به پرواز نیست به تماشای پایان, به ویژه کسانی که از خارج از آلاسکا. برنده است و انتظار می رود در دریای برینگ جامعه Nome این هفته است.

Coronavirus: فوتبال حرفه ای است تعطیل در مکزیک زیر روز یکشنبه مسابقات که در حال حاضر در حال بازی با طرفداران در حال حاضر. … برزیل کنفدراسیون فوتبال به حالت تعلیق در تمام مسابقات تحت کنترل آن است. … والنسیا در آرژانتین مدافع Ezequiel Garay اول لیگ اسپانیا بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus. … رئیس جمهور سوئیس را فوتبال فدراسیون 70 ساله Dominique Blanc نیز آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>