در یک حرکت بانک مرکزی هند اعلام کرد سیاست های پولی خود را پیش از آن در هفته اول مارس اعلام خواهد شد. مخزن نرخ کاهش به 75 واحد یا 0.75% و می ایستد در حال حاضر در 4.40% از غالب 5.15%. مخزن نرخ ارز در کدام بانک قرض گرفتن پول از RBI به اهداف کوتاه مدت بودجه مورد نیاز است. این معیار برای سپرده و نرخ وام است که غالب در بانکداری سیستم.

در حالی که جهان در حال رفتن را از طریق آن بدترین بحران در بیش از یک قرن, این کاهش نرخ است که در ساخت وام ارزان برای صنایع و کمک به سرعت بخشیدن به تولید و ایجاد اشتغال است.

رشد تولید ناخالص داخلی شده است به کاهش 3.5 درصد برای سال مالی آینده و کاهش نرخ می تواند پادزهر.

RBI نیز تزریق نقدینگی توسط راه های مختلف با استفاده از نقدینگی ابزار مانند عملیات بازار باز و مخزن مزایده. نقدی نسبت ذخیره (CRR) بیش از حد شده است کاهش می یابد به صورت 100 امتیاز یا 1%; آن است که در حال حاضر در 3 ٪ از قبل از آن 4 درصد. CRR یک مدیریت ریسک ابزار مورد استفاده توسط RBI جایی که بانک ها مجبور به انتقال اجباری بخشی از سپرده ها به بانک مرکزی حساب بدون بهره. با این کاهش جدید بانک ها را بیشتر از بودجه در اختیار خود را به من قرض بدهید آزادانه به بخش های تولیدی.

بسیاری از وام گیرندگان داده شده است مهلت قانونی برای بازپرداخت وام است که بسیار خوب است با توجه به جریان نقدی مسائل که باقی بماند در حالی که با توجه به رکود فعالیت های اقتصادی و انقباض در عرضه پول. بخش املاک و مستغلات بیش از حد بهره مند از این حرکت.

برای وام گیرندگان وام مسکن در چند ماه آینده خواهد بود و تلاش وجود دارد می تواند مسائل مربوط به حقوق و دستمزد و درآمد کسب و کار مسائل در سراسر هیئت مدیره.

پرداخت و تربیه می تواند به یک موضوع به رسیدگی است. دولت اقدامات لازم برای کاهش این گونه فشارها در تمام انواع وام گیرندگان درخواست دهندگان برای رفتن نرم در EMI بازپرداخت; امیدوارم دهندگان خواهد توجه به درخواست.

مشترک افراد باید خودداری از هزینه های بی فکر و نگه دارید و به هر گونه هزینه های عمده در ماه های آینده.

پست-COVID عصر خواهد بود کاملا متفاوت است و نیاز به یک عزم پولادین به صدمه ندیده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im