Ratcliffe rebuts انتقاد بیش تجربه برای DNI نامزدی

Rep. جان Ratcliffeجان لی RatcliffeRatcliffe rebuts انتقاد بیش تجربه برای DNI نامزدی پلوسی انفجار تهمت انتخاب کنید: او نشان داده است روشن بی احترامی’ به صورت intel جامعه شومر خواستار توافق به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن اینتل انتخاب کنید بیشتر (R-تگزاس), رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRatcliffe rebuts انتقاد بیش تجربه برای DNI نامزدی در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بایدن سیاهی پیروزی در کارولینای جنوبی: “ما بسیار زنده’ بیشتر‘s نامزد می شود مدیر ملی اطلاعات عقب نشینی در برابر دموکرات ها’ ادعا می کند که او را واجد شرایط برای موقعیت و گفت او درگیر شده است در هوش مهم برای سال.

“من شده اند با دست زدن به مسائل مربوط به امنیت ملی به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2005” Ratcliffe گفت: در یک مصاحبه اختصاصی در رادیو فردا. “من صرف چهار سال در وزارت دادگستری مسئول مورد مسائل حساس امنیت ملی ضد تروریسم تحقیقات. در پنج سال گذشته من شده اند وضع تقریبا به طور انحصاری در مسائل مربوط به امنیت ملی.”

این عمل متقابل می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شنود گذاشته Ratcliffe برای بالا هوش نقش دوشنبه, احیای نگرانی از دموکرات ها که غرق در تگزاس حزب جمهوری خواه برای اولین بار نامزدی برای پست سال گذشته است.

تبلیغات

Ratcliffe سابق آمریکا وکیل است که نشسته است در هر دو خانه هوش و قوه قضائیه کمیته شناخته شده است به یک سرسخت کاخ سفید متحد.

تگزاس نماینده مجلس افزایش مشخصات خود را در داخل ایران و در میان مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران خود را با بازجویی از شاهدان در سابق مشاور ویژه رابرت مولررابرت (باب) قو MuellerCNN را Toobin هشدار McCabe در ‘خطر ناک وضعیت’ با جسارت تهمت سی ان ان لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی بیشتر‘s پروب و خانه را استیضاح بررسی است.

اما فقدان تجربه در یک سازمان اطلاعاتی احساس خطر برخی از سناتورها و نامزدی خود را منجر به تجدید انتقاد که رئیس جمهور شد به دنبال پر کردن غیر سیاسی خالی با یک حزبی متحد.

“آخرین بار این نامزدی ناموفق بود رو جدی دو حزبی سوال مطرح شد در مورد تشکر. Ratcliffe پس زمینه و مدارک” سناتور. علامت هشداردهندهMark Robert WarnerRatcliffe rebuts انتقاد بیش تجربه برای DNI نامزدی شومر خواستار توافق به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن اینتل انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره شیپور خاموشی Ratcliffe به عنوان رئیس اطلاعات بیشتر (D-Va.), معاون رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا توییتی جمعه. “این سخت است برای من برای دیدن چه چیزی جدید اتفاق افتاده است را تغییر دهد.”

“با این نامزدی رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است یک بار دیگر خود را عدم احترام به حاکمیت قانون و جامعه اطلاعاتی. جمهوری خواهان باید به دموکرات ها در سرعت رد نامزدی آقای Ratcliffe” اضافه شده رهبر اقلیت سنا چارلز شومر (D-n. y.).

تبلیغات

اما Ratcliffe گفت که او در واقعیت را قابل تجربه به هوش نقش از زمان خود را در خانه و خدمت در یک سازمان اطلاعاتی باید یک پیش نیاز.

“من نه در خدمت یک سازمان اطلاعاتی. من فکر می کنم که آوردن یک تجربه متفاوت از امروز است که واقعا می تواند مهم و حیاتی — همه در جهان تجربه مفید نیست و بدون قضاوت و من فکر می کنم آنچه که ما را دیده است که برخی از ما با تجربه ترین مقامات اطلاعاتی بدست آن اشتباه بود و با توجه به نظارت بر اطلاعات خارجی عمل” Ratcliffe گفت.

“من امیدوارم که به تجربه باور نکردنی در مورد امنیت ملی و اطلاعاتی از تمام نقاط برتری مختلف است که من تا به حال به مدرن و روز جامعه اطلاعاتی به آدرس همه این تهدیدات” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>