راسموسن نظرسنجی: مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی ساندرز با 7 امتیاز در انتخابات matchup

بررسی های اخیر منتشر شده روز شنبه را نشان می دهد که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث پنج takeaways از بحث دموکراتیک دموکرات دوک آن را در منفی ترین بحث تا کنون بیشتر خواهد شکست بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث پنج takeaways از بحث دموکراتیک ساندرز ترین جستجو بیشتر توییتی در مورد نامزد در طول بحث دموکراتیک تر (I-Vt.) با هفت امتیاز در یک انتخابات باید انتخابات را امروز.

در یک راسموسن گزارش نظرسنجی منتشر شده چهارشنبه ساندرز trailed تهمت 50 درصد به 43 درصد در فرضی انتخابات رقابت با 7 درصد از رای دهندگان باقی مانده و بلاتکلیف است.

با توجه به پنج سی و هشت ناظر انتخابات رأی راسموسن به عنوان یک معنی-واگردانی جمهوری خواه تعصب از 1.5 امتیاز.

تبلیغات

بیست و دو درصد از ثبت نام دموکرات ها در این نظرسنجی گفتند که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن برای انتخاب مجدد در انتخابات ، در حالی که رئیس جمهور نیز منجر ساندرز در میان رای دهندگان مستقل.

ساندرز برنده شش در ده سیاه رای دهندگان در این نظرسنجی اما مسیرهای پیاده روی مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان سفید دیگر گروه های اقلیت و نر رای دهندگان به گفته راسموسن را در آزادی مطبوعات.

دیگر ملی نظرسنجی ها نشان داده اند ساندرز پیشرو ترامپ همراه با دیگر پیشرو دموکراتیک نامزدها از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث پنج takeaways از بحث دموکراتیک ساندرز ترین جستجو بیشتر توییتی در مورد نامزد در طول بحث دموکراتیک تر (D) و سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث ساندرز ترین جستجو بیشتر توییتی در مورد نامزد در طول بحث دموکراتیک دموکرات دوک آن را در منفی ترین بحث تا کنون بیشتر, هر سه آنها برگزار مشابه تک رقمی آگهی بیش از رئیس جمهور در فرضی matchups نظرسنجی رویترز/ایپسوس این هفته است.

این نظرسنجی راسموسن تماس 1,000 احتمال زیاد رای دهندگان بین Feb. 24-25 با یک حاشیه خطا از 3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>