Rapinoe HBO ویژه به ویژگی های Ocasio-کورتز, ‘1619’ پروژه بنیانگذار

ایالات متحده زنان ستاره فوتبال مگان Rapinoe میزبان یک گفتگو در فرهنگی, اجتماعی و سیاسی آب و هوا در ایالات متحده در یک HBO ویژه در روز شنبه.

نمایش “دیدن امریکا با مگان Rapinoe,” خواهد شد از ویژگی های Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezTlaib باز می شود تا در مورد اینکه چرا او نشده تایید بایدن در عین حال تپه انتخاباتی گزارش: بایدن می آید به واشنگتن به افتخار جان لوییس Ocasio-کورتز خواستار پایان دادن به بودجه فدرال برای استخدام در مدارس بیشتر (D-NY), “1619” بنیانگذار قدیمی, هانا جونز و کمدین حسن Minhaj.

“ما سپاسگزار مگان Rapinoe را انتخاب کنید HBO به عنوان صفحه اصلی برای این گفتگو و نگاه به جلو به فرصت های بیشتر با او به ادامه این گفت و گو” HBO معاون اجرایی رئیس جمهور پیتر نلسون گفت: در اعلام برنامه نویسی.

تبلیغات

“مگان بی باک در صحبت کردن در مورد مسائل. پیوست با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز و حسن Minhaj این گفتگو پذیرای چالش های ما در مجموع ،

ویژه خواهد شد در روز شنبه شب در 10 p. m. EDT.

Rapinoe کاپیتان های تیم به مسابقات جام جهانی در سال 2019 است و صریح مدافع برای زندگی مهم و برابری جنسیتی در ورزش است.

او feuded بیش از توییتر در طول سال 2019 جام جهانی گفت: “من قصد ندارم به f***ing کاخ سفید” در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا او می خواهم اگر تیم او برنده این رویداد است.

“ما قصد داریم به دعوت” او بعد از آن اضافه شده است. “من شک دارم. اما هیچ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Rapinoe باید “پایان کار” برای اولین بار در برنده شدن در مسابقات قبل از صحبت کردن با رئیس جمهور اضافه کرد که او را دعوت تیم “برنده یا از دست دادن.”

تبلیغات

هیچ مراسم و یا رسمی دعوت آمد اما پس از چند بازیکن گفت: آنها حضور نداشت.

“من یک گی زن ورزشکار” Rapinoe توضیح می دهد که در یک تریلر به صورت ویژه. “من همیشه نمی تواند فقط یک چیز است.”

“وجود دارد یک فرصت برای تغییر کشور ما ؟” او نیز می پرسد.

خاص می آید به عنوان HBO و HBO حداکثر انباشته اند 36.3 میلیون مشترک, با توجه به شرکت AT&T و مارک و پنج درصد افزایش از 2019.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر