رتبه بندی بدترین Super Bowl halftime حوادث

زمان خواهد شد بگویید چه اتفاقات ناگوار شکیرا و جنیفر لوپز عملکرد در سوپر باول LIV ممکن است نگه دارید اما یک چیز است برای برخی از آنها باید یک میراث نتیجهی حوادث به زندگی می کنند تا (آنها خواهد بود فوق العاده چسب به خود بند).

این روزها حاصل کار دو تیم را نشان می دهد چند میلیون دلاری محصولات, اما این همیشه صدق نمی. تا اوایل ’90s اکثر آنها نسبتا پایین-اجاره marching band اجرای بسیاری از است که با هدف کودکان و نوجوانان. این ممکن است به نظر عادی در زمان آنها پخش شد اما rewatching 20 سال بعد, آن را غیر ممکن است به انقباض غیر ارادی ماهیچه در وحشتناک ایده های مانند “الویس Presto” که ain’t nothin’ مانند یک سگ شکاری سگ و ain’t بسیار شبیه به یک شعبده باز خوب است یا نه.

جزر و مد تغییر در اوایل ’90s با فیلمهای عملکرد از مایکل جکسون (متاسفانه این برنامه شامل کودکان, گروه کر) که منجر به یک دوره غیر قابل توضیح سوپراستار جفت با campy تم مانند تونی بنت در دیدار ایندیانا جونز. و چه کسی می تواند فراموش جانت جکسون Nipplegate (اگر چه در حقیقت جاستین تیمبرلیک را khakis شد و حتی بیشتر فاحش).

حرکت را از طریق فوق به صورت اسلاید برای دیدن رتبه بندی ما از بدترین Super Bowl halftime بلایای طبیعی از جمله همه چیز را از کودکان و نوجوانان جدید در بلوک به شاهزاده “گیتار” سایه.

حمایت: تماشای سوپر باول به صورت رایگان با fuboTV (7 روز تست رایگان)

بیشتر سوپر باول پوشش:

— 49ers دستیاران یاد افسانه ای Shanahan در بازی دراز وشدیداللحن

— جیمی G ‘بدترین texter از همه زمان’ می گوید جورج بازیگوش

— مطلق بدترین طول می کشد در مورد 49ers از سال گذشته

دن بومی دیجیتال ویرایشگر در SFGATE. ایمیل: Dan.Gentile@sfgate.com | توییتر: @Dannosphere

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>