Ranga Shankara را انبه حزب می رود آنلاین در ژوئن 14

Ranga Shankara در JP نگر شده است برگزاری انبه حزب از سال 2013. این حزب در ابتدا برگزار شانکار و همچون آرونداتی نق نقو مزرعه در حومه شهر بنگلور به عنوان زن و شوهر بر این باور انبه یک خانواده میوه بهترین لذت می برد وقتی که خورده در شرکت.

از اولین انبه حزب برگزار شد در Ranga Shankara جدا از تبادل و خوردن انبه بحث از انواع انبه, اشعار و داستان ها در میوه ها و مسابقات از ظروف با استفاده از انبه بخشی از این جشنواره است.

سالانه امر

“ما تا به حال هر سال می گوید:” Arundathi. “لذت بخش است که نزدیک به 500 کیلوگرم از جمله کارناتاکا-گونه های خاص هستند چشیده در یک روز. این چنین بخش مهمی از تقویم ما که آن حاضر به ناپدید می شوند و حتی در طول COVID-19. انبه حزب اتحاد ذهن خود و رفتن دیجیتال در ژوئن 14.”

مدیر MS Sathyu همیشه به ارمغان آورد انبه chitranna (انبه و برنج و انبه gojju هر سال می گوید Arundathi. “ما را از دست Sathyu و Sihi Kahi Chandru دهان آبیاری آماده سازی این زمان. Chandru را انبه چات گوشه همیشه یک قرعه کشی بزرگ.”

Arundathi ظرف مورد علاقه است انبه saasive. او باعث می شود آن را با کودک (sakkare guthi) انبه نارگیل, فلفل قرمز, دانه خردل رب و نمک و شکر زرد. “در این زمان از آن است که حزب مجازی من و تئاتر کاردانی Gayathri کریشنا (از هنرهای نمایشی platfrom Bhoomija) و من تنها طبخ برنامه.”

به عنوان بسیاری که ممکن است

Ranga Shankara اقدام به خرید به عنوان بسیاری از انواع انبه به عنوان ممکن است برای حزب. کسانی که در حال رشد هستند انبه به خواسته انبه را به عنوان به خوبی. “نزدیک به 500 کیلوگرم آورده می گوید:” Gayathri. “برخی از آنها ساخته شده به ظروف و برخی از قرار دادن در urlis برای مردم را به خرید و یا طعم و مزه. آن زمان به خوردن و حرف زدن و نفس کشیدن و انبه. در سال گذشته ما تهیه انبه از غنی خان یک کشاورز در Kiragooru نزدیکی Srirangapattana. باغ خود دارای 120 گونه از درختان کاشته شده تحت حمایت Hyder علی و تیپو سلطان. محلی انواع انبه از جمله Rehman, خوا پسند, Maaka, Rehaan, Aabid, Meetemaayi پسند, Chotu, Shaakri, Shireen, تهرا, نرگس, Laddu و Laal Badaam خدمت کرده بودند.”

گفتن قصه های

در این سال وجود خواهد داشت یک داستان سرایی رقابت در انبه برای کودکان بین سنین پنج و شش. کودکان باید خود را ارسال مطالب در فرمت های تصویری. Ranga Shankara را انتخاب کنید و جریان آنها در انبه ، وجود دارد یک انبه دستور رقابت که به روی همه باز است. شرکت کنندگان باید ایمیل دستور العمل های خود را به [email protected] بهترین دستور العمل انتخاب خواهد شد و آماده شده توسط انجو Sudarshan در Ranga Shankara کافه و ویدئوها را جاری می شود در انبه ،

وجود خواهد داشت یک چهار دور مسابقه با یک ساعت بین هر دور. Chandru, MD, Pallavi, Vivek مادان و همچون آرونداتی انجام خواهد شد دور هر. “Jayanth Kaikini, Dundiraaj, Apara و Jogi نوشته اند اشعار برای انبه حزب خواهد بود که خوانده در حزب می گوید:” Gayathri.

انبه حزب توسط Ranga Shankara است در ژوئن 14 از 2 ساعت 5.30 pm. جزئیات و برنامه در Ranga Shankara را در Facebook صفحه. انبه ظروف مانند shrikhand-پوری, aamras-پوری, پودینگ بریزید و کیک و kulfi در دسترس خواهد بود در Ranga Shankara کافه برای از بین بردن. تماس 9611321827.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>