سناتور. Rand PaulRandal (رند) Howard PaulTrump-افغانستان مقابله می گذرد کلید مهلت اما صلح گریزان توافق قانونگذاران فشار متمم لغو اقتدار را برای نیروهای خود در افغانستان را خانه خواه مجلس آزمایشات مثبت برای COVID-19 مطلب (R-Ky.) روز دوشنبه در صحبت کردن در برابر ماموران فدرال “گرد کردن مردم در را” در پورتلند سنگ., گفت: دست زدن به ناآرامی وجود دارد باید به سمت چپ به اجرای قانون محلی است.

“ما نمی دهد آزادی برای امنیت. اجرای قانون محلی می تواند و باید از دست زدن به این شرایط در شهرهای ما وجود دارد اما هیچ جایی برای نیروهای فدرال و یا ناشناس ماموران فدرال گرد کردن مردم در خواهد شد” پل توییتی دوشنبه.

سناتور مرتبط با یک پست در وبلاگ محافظه کار HotAir مورد گزارش از معترضان در پورتلند بازداشت توسط ماموران بینام و وانت. لینک انتقاد فدرال افسران حضور به عنوان تلاش برای انتقال “به خرابکارها معترضان هر کس که شما هیچ پاسخگویی برای هر چیزی این افراد را تا پایان انجام به آنها.”

تبلیغات

وزارت امنیت داخلی اتحاد مستقر شده اند نیروهای خود را برای این شهرستان بیش از اعتراضات محلی و مقامات دولتی با هر دو رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpKanye غرب می گوید: Harriet Tubman “هرگز در واقع رهایی بردگان’ در تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن-افغانستان مقابله می گذرد کلید مهلت اما صلح گریزان ایران فرمانداران در سخت ترین ضربه متحده تقسیم بیش از COVID-19 پاسخ بیشتر و معاون امنیت داخلی دبیر کن Cuccinelli گفت: آنها می توانند مراحل مشابه در دیگر شهرهای ایالات متحده در هفته های آینده.

سه خانه دموکراتیک صندلی در روز یکشنبه نوشت: به وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz و امنیت داخلی وزارت بازرس کل یوسف Cuffari خواستار رسیدگی به استقرار.

“وزارت دادگستری (DOJ) و وزارت امنیت داخلی (DHS) به نظر می رسد به طور فزاینده ای شدید مقامات اورژانس به توجیه استفاده از زور علیه آمریکایی ها با اعمال حق خود به تجمع مسالمت آمیز” نوشت قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadlerجرالد (جری) لوئیس NadlerHouse مذاکرات مجلس آزمایشات مثبت برای COVID-19 تگزاس از حزب دموکرات پیشنهاد قانون نیاز به ماسک در فدرال امکانات Nadler: بر معاملات با برمن آمد ‘بدجور نزدیک به رشوه خواری’ بیشتر (D-n. y.), رئیس کمیته امنیت داخلی Bennie تامپسونBennie گوردون ThompsonHouse دموکرات بپرسید ناظران به پروب فدرال سرکوب تظاهرات مذاکرات مجلس موجب نگرانی بیش از لابی به دست آوردن دسترسی های غیر مجاز به شنیدن آنلاین پلت فرم Rep. Clyburn در مؤتلفه مجسمه: اراذل و اوباش اقدام بدون پاسخ بیشتر (D-Miss.) و نظارت و اصلاحات رئیس کمیته کارولین Maloneyکارولین Bosher MaloneyHouse دموکرات بپرسید ناظران به پروب فدرال سرکوب تظاهرات مترقی بومن ousts انگل در نیویورک اولیه کنگره پشت فشار برای national cyber تزار بیشتر (D-n. y.).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im