‘رامایانا 2020’: این مدرن روز رامایانا است بسته بندی شده با طنز

تصور کنید ده رهبری Ravana رفتن به میدان جنگ و اعلام, ‘من نیاز هات داگ چون من نیاز به انرژی است. آن طول می کشد تلاش به امضا و گرفتن عکس با طرفداران در همان زمان!’ یا Vibhishana گفتند, ‘Sayonara! من اشتراک راما کانال یوتیوب که توسط راه است دو بار PewDiePie این تعداد مشترک!. آخرین تصویری دیوانه بود! این 8 میلیون را دوست دارد و 1 دوست نداشتن…’

این نسخه مدرن از Ravana و Vibhishana ایجاد شده توسط نوجوان Vikram Nagarajan از حیدرآباد در کتاب رامایانا 2020 (تصویرگر رامش Chepuri). در حال حاضر ساکن در پیتسبورگ پنسیلوانیا در ایالات متحده Vikram مجموعه حماسه در سال 2020 که منجر به معاصر خلق و خوی تن و شخصیت های بیش از حد. “من می خواستم این داستان به درخواست تجدید نظر به مخاطبان جوان و نیز جهان غرب” او می گوید. رامایانا نوشته شده است چندین بار با دیدگاه های مختلف این بازگویی مدرن از حماسه بسته بندی شده با شوخ طبعی برای millennials باعث می شود برای یک سرگرم کننده و آسان به عنوان خوانده شده. بیش از یک ایمیل مصاحبه Vikram, مذاکرات در مورد COVID-19 وضعیت در ایالات متحده و منافع خود را در کلاسیک و خانواده اش را پشتیبانی می کند.

رامایانا و مهاباراتا شد بخش جدایی ناپذیر از Vikram دوران کودکی. در واقع مادری او جد بزرگ Mamidipudi Ramakrishnaiah منتشر کرده بود Srimad والمیکی رامایانا Kathamruthamu, یک تلوگو نسخه از رامایانا. Vikram می گوید: “از آنجا که این, من خانواده علاقه مند است در این حماسه و این عزیز را به قلب ما.”

Book cover

جلد کتاب

آن Vikram مادر ایندیرا که پیشنهاد او تجسم حماسه در جهان مدرن هنگامی که او برنامه ریزی شده برای نوشتن یک بازی بر اساس این حماسه به صورت سالانه Deepavali حزب برگزار شد چند سال پیش. دوستان و همسایه عمل کرده است که در بازی با Vikram تصویب هانومان و برادرش Vijay بازی Lakshmana.

Vikram مادری خانواده را تحسین کرد از Nellore منطقه و خیلی از خانواده گسترده خود را در حال حاضر گسترش بیش از Telangana و آندرا پرادش متحده است. “من granduncle, Mamidipudi Pattabhiram زندگی در حیدرآباد و نیروی اصلی از انتشار این کتاب” سهام Vikram.

با تاب مدرن

در حال حاضر که سال 2020 است که در اینجا و Doordarshan به تازگی دوباره برنامه تلویزیونی Ramanand ساغر را رامایانا و در حال حاضر در حال پخش اوتار Ramayanهای جوانی معتقد است وجود خواهد داشت و علاقه در داستان حماسی. “رامایانا است بی انتها و در نظر گرفته شده برای تمام سنین لذت می برد و در تمام اشکال. حماسه طرح و تم آن را جالب; Valmiki نسخه تعبیه شده درس های زندگی ارزشمند به یک رنگی و داستان پرماجرا. من باور دارم که من پیچ و تاب و مدرن حفظ جنبه های آن. 2020 جنبه ای از کتاب است که قطعا یک عامل اگر چه من انجام کشش حقیقت کمی در نسخه من با این فن آوری که به جای ‘بیگانه’ و پیشرفته نسبت به واقعی سال 2020 است.”

Vikram مورد علاقه شخصیت هانومان و او به خصوص لذت می برد نوشتن Sundara کانادا بخش در کتاب خود. این نظر او نیز این کتاب شوخ ترین قسمت. “من عاشق نوشتن صحنه های مبارزه بین هانومان و انبوهی از Ravana را سربازان وفادار و همچنین از هانومان تحقیر Ravana. در واقع نوشتن لذت بردم همه صحنه های مبارزه به عنوان من قادر به اضافه کردن شوخ طبعی وجود دارد.”

پشتیبانی سفر

خانواده اش بود و از کمک به او و ایده های در حال ویرایش. “تلاش برای فکر می کنم از ایده هایی بود که احتمالا سخت ترین چالش است. من تمرکز زیادی روی طراحی از پیش نویس خشن و نگرانی در مورد فونت در Google Docs; که در زمان توجه به دور از نوشته های من.”

Vikram آرزوی رفتن به کارآفرینی و ادامه نوشتن. او در حال حاضر در حال نوشتن یک اقتباس از مهابهاراتا و گفتن داستان از طریق لنز از آن شخصیت های متعدد’ دیدگاه.

صحبت کردن در مورد COVID-19 وضعیت در ایالات متحده او می گوید: “مدارس تعطیل هستند باقی مانده از سال و ما تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل. من امیدوارم که ما می توانیم در نهایت بازگشت به حالت عادی پس از همه گیر فروکش.”

رامایانا 2020 (Chamanna انتشارات) قیمت دارد ₹315 و برای نسخه: + 91 986 608 3528, + 91 974 149 8464, + 91 944 993 1430.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>