شرکت کنندگان در رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBrad پیت quips به او زمان بیشتری را به اسکار سخن از جان بولتون تا به حال به شهادت ناروا تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه مغلوب ساختن پیشی جستن به درخواست 6 درصد داخلی کاهش .8 تریلیون دلار بودجه بیشترتجمع در نیوهمپشایر روز دوشنبه با شعار “46” زمانی که رئیس جمهور معرفی Donald Trump Jr., استقبال رئیس جمهور, پسر ارشد به عنوان یک نامزد انتخابات آینده به دنبال پدرش به دفتر بیضی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناخته شده تقریبا یک دوجین قانونگذاران و برجسته محافظه کاران در منچستر تجمع ساخت راه خود را به کودکان خود. او خود را برجسته و مشاور ارشد, Ivanka Trumpایوانا (Ivanka) ماری TrumpManufacturers به جایزه Ivanka Trump تهمت مصرانه از کنگره برای تصویب لایحه اجازه می دهد پدر و مادر جدید برای پیشبرد اعتبار مالیاتی مغلوب ساختن پیشی جستن به امضای فرمان اجرایی مبارزه با قاچاق انسان, بیشتر, که در پیوست او در مرحله. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس به رسمیت شناخته شده خود پسر که گفته بود زودتر در این رویداد است.

“آیا همین جونیور یک سخنرانی خوب?” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته باعث تشویق و شعارهای “46” از جمعیت است.

تبلیغات

“آنها بچه های خوب. آنها را از طریق رفت زیادی با جعل” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه ارجاع خود را استیضاح.

Donald Trump Jr. به طور منظم حضور در کمپین نوین برای پدرش ارائه سخنرانی و حضور در رویدادهای مالی. روز دوشنبه شعارهای در حمایت از آینده ریاست جمهوری از مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور برای اولین بار از نوع خود در طول این سال ریاست جمهوری اولیه چرخه.

صاحب نظران بر این باورند که تهمت جونیور ممکن است برای فرماندار و یا دفتر دیگری در نیویورک است. او نه اداره کردن یک زندگی آینده در سیاست است.

یک نظرسنجی منتشر شده در ماه گذشته نشان داد که 29 درصد از جمهوری خواهان و کسانی که متمایل به حزب جمهوری خواه خواهد در نظر گرفتن رای گیری برای Trump Jr. اگر او برای رئيس جمهور در سال 2024. او سوار تنها معاون رئیس جمهور مایک پنسمایکل (مایک) ریچارد PenceButtigieg: “من نمی مجموعه به گی جمهور’ از اوباما در تلاش برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از Sondland فردی گری: گزارش پنس را به نوسان از طریق نیوهمپشایر در آستانه اولیه بیشتر در این نظرسنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de