دهلی نو:
وزیر دفاع Rajnath Singh روز جمعه صحبت می کرد به ما همتای وزیر دفاع Mark T. Esper توسط تلفن و رد و بدل انداز در “قبر وضعیت ناشی از کوروناویروس (COVID-19) همه گیر” یک وزارت دفاع در بیانیه ای گفت:.

هر دو سینگ و Esper “ابراز اعتماد به نفس است که از طریق ارتباطات باز و حمایت متقابل جهان می تواند غلبه بر این بیماری همه گیر ،

مکالمه بین دو آمد در یک روز, وزارت دفاع نام یک گره افسر به هماهنگی با نیروهای مسلح در برابر پس زمینه از Coronavirus موارد در هند عبور از 225 خوانده شده را علامت. Anupam شارما از رتبه سرتیپ بود به نام گره افسر و تحت ارشد دفاع کارکنان Bipin Rawat.

“دو دفاع وزیران بررسی پیشرفت دو جانبه در دفاع همکاری پوشا همکاری در منطقه در حال گسترش نظامی دو کشور درگیری و دفاع از تجارت و صنعت به عنوان بخشی از هند-US جامع جهانی همکاری استراتژیک” بیانیه گفت: در Singh-Esper گفتگو.

“این دو وزیر رد و بدل انداز در قبر وضعیت ناشی از COVID-19 همه گیر و ابراز اعتماد به نفس است که از طریق ارتباطات باز و حمایت متقابل جهان می تواند غلبه بر این بیماری همه گیر. هر دو این وزرا به توافق باقی می ماند در تماس در طول این دوره تلاش. وزیر دفاع (سینگ) در جریان وزیر Esper در مورد نخست وزیر نارندرا) مودی ابتکار به هماهنگی COVID-19 تلاش های امدادی در جنوب آسیا است. او دعوت وزیر Esper برای بازدید از هند در اولین راحتی” وزارت دفاع در بیانیه اضافه شده است.

به طور جداگانه به رئیس ستاد ارتش, Manoj Mukund Naravane بررسی ارتش هند آماده سازی شامل COVID-19 عفونت در حدود 1.4 میلیون نیروی قوی بیانیه ای از ارتش هند گفت.

این آمد در برابر پس زمینه از گزارش می دهد که یک هندی پرسنل ارتش بود قرارداد COVID-19 پس از آلوده شدن توسط پدر خود را که به یکی از عفونت نقاط ایران برای زیارت. ارتش هند را تایید نمی کند به گزارش.

در میان اقدامات انجام شده توسط ارتش برای جلوگیری و شامل هر گونه عفونت شد برنامه های آگاهی دهی در اقدامات احتیاطی گرفته شده در ارتش و همچنین برای جوامع در نزدیکی و مجاورت به ارتش موسسات بیانیه ای گفت:. ارتش هم به تعویق افتاد تمام کنفرانس ها و سمینارها تا 15 آوریل است. کسانی که حضور در دوره های آموزشی است که برای پایان دادن به قبل از 15 آوریل به باقی می ماند در مرکز آموزش فرد گفت. این ترک از کسانی که پرسنل در حال حاضر در تعطیلات به حال تمدید شده است و تا 15 مارس سال 2020 در اختیار مرجع صالح. ارسال از تمام پرسنل بود که معوق بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که ارتش تا به حال به دادگاه تجدید نظر به جانبازان و شهروندان زندگی در درون و در مجاورت ارتش cantontments و ایستگاه های “پایبند به اجتماعی فاصله هنجارها و به حمایت اضافی و یا افزایش اقدامات” نهاد برای جلوگیری از گسترش COVID -19 بیانیه ای گفت:.

در دفتر مرکزی آن در دهلی نو, ارتش شد و به دنبال کاهش حضور و غیاب در ادارات با اثر از 23 مارس به جز کسانی که درگیر در ضروری و یا خدمات اضطراری به طور مستقیم درگیر در نظر گرفتن اقدامات لازم برای کنترل گسترش COVID-19. منظور اجازه می دهد 35 درصد از افسران و 50 % junior افسران و دیگر صفوف به کار از خانه و پیوستن به صفحه اصلی قرنطینه به مدت یک هفته شروع 23 مارس بود صادر شده است. گروه دوم خواهد ادامه در صفحه اصلی قرنطینه در 30 مارس ،

“إنترمكسنج از گروه می تواند اجتناب شود. آن را باید تضمین پرسنل موجود در تلفن و وسایل الکترونیکی در همه زمان ها برای ضرورت کار” بیانیه ای گفت:. کسانی که حضور در دفتر خواهد پایبندی به مبهوت زمان یعنی ساعت 0900 – 1730 ساعت و 0945 ساعت – ساعت 1815 در این بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de