راج Thackeray هشدار در خور پاسخ به تظاهرات در برابر کا و NRC

پرداختن به یک جمع هزاران نفر از ماهاراشترا Navnirman سنا (MNS) فعالان در اینجا Thackeray هشدار داده بود که “در خور پاسخ” به تظاهرات برگزار می شود در برابر کا و NRC و گفت: “یک مورچا پاسخ داده خواهد شد با یک مورچا سنگ با سنگ و شمشیر با شمشیر”.

در بعد از ظهر, MNS در زمان از یک مارس از Girgaum Chowpatty به آزاد میدان در جنوب بمبئی خواستار اخراج غیر قانونی از پاکستان و بنگلادش نفوذی. این مورچا بود به اوج خود رسید و در آزاد میدان.

پس از شروع از خانه خود در تامي را شیواجی پارک Thackeray, پوشیدن زعفران بازوبند بازدید معروف Siddhivinayak معبد در Prabhadevi همراه با همسر Sharmila و پسر Amit.

او پیوست “mahamorcha” (مگا مارس) با پای پیاده از هندو Gymkhana و راه می رفت تا مترو تقاطع است که حدود یک متر از هم جدا قبل از پرسیده شده توسط افسران پلیس به سفر بیشتر در ماشین خود را به دلیل یک جمعیت بزرگ.

پرداختن به جمع آوری در دانشگاه آزاد اسلامی میدان MNS رئیس گفت: “امروز ضد کا و ضد NRC تظاهرات داده شد در خور پاسخ با این تظاهرات از MNS. اما اجازه دهید من به شما هشدار می دهند, دفعه بعد morchas پاسخ داده خواهد شد با morchas. و اگر شما همچنان خود را با درام سنگ پاسخ داده می شود با سنگ و شمشیر با شمشیر”.

Thackeray که تا به حال فرار شدید علیه BJP و نخست وزیر نارندرا مودی در طول Lok سبها نظرسنجی سال گذشته تا به حال در اوایل دفاع شهروندی (متمم) قانون و ثبت ملی شهروندان (NRC).

در سخنرانی خود در این تجمع Thackeray فکر “اپوزیسیون” توسط مسلمانان به کا و NRC.

“من نمی فهمم که چرا مسلمانان در اعتراض به کا و NRC. که قرار بود به اخراج کسانی که در هند زندگی می کنند پس از تولد خود را؟”

“…به آنها شما (anti-کا و ضد NRC معترضان) در تلاش برای نشان دادن قدرت خود را و چرا ؟ ” او گفت:.

Thackeray سرزنش مداوم تظاهرات در برابر کا و NRC در “عدم درک درست” از مسائل.

“به کا می دهد تابعیت به آن دسته از مسلمانان که با آن مواجه مذهبی جنایات در کشورهای همسایه (پاکستان و بنگلادش و مهاجرت به هند)” او گفت:.

“..آیا این افراد (مهاجران غیر قانونی از پاکستان و بنگلادش) در نظر من county یک dharmashala’ (خیریه سرپناه)?” Thackeray questionned در حالی که صحبت کردن در NRC.

او همچنین تعجب که آیا اتحادیه دولت تصویب کا و پیشنهاد کرده است NRC به عنوان یک “توطئه برای منحرف کردن توجه مردم از فقیر مالی وضعیت حاکم در این کشور”.

او خواستار “سخت” اجرای کا و NRC در سراسر کشور است.

در سخنرانی خود Thackeray اعتراض به دولت مرکزی به یک “دست به پلیس برای 48 ساعت به اخراج نفوذی از بمبئی به عنوان آن بی فایده است به درخواست دولت”.

“این موضوع از نفوذی است که به عنوان مهم است که از نوشیدن آب و سلامت آموزش و پرورش. پاکستان و Bangaladeshi نفوذی باید پرتاب خارج از کشور وجود دارد و نباید هیچ گونه سازش در مورد این مسئله گفت:” جمع آوری شده است.

جدا از غیر قانونی بنگلادشی و پاکستانی ساکنان تعداد زیادی از نیجریه نیز ماندن در میرا-بهیندر منطقه در نزدیکی بمبئی که در آن پلیس نیز نمی تواند خود را وارد کنید مستعمرات او گفت:.

دانستن خوب است که خود را از فشار برای کا و NRC ممکن است ایجاد یک درک است که او در تلاش بود به ترمیم نرده ها با اخذ تاییدیه های MNS رئیس گفت: “این روزها کسانی که انتقاد اتحادیه دولت هستند که به عنوان برچسب ضد BJP و کسانی که ستایش از آن به عنوان BJP حامیان. وجود ندارد به هیچ میانه مسیر؟”

MNS’ Hindutva فشار آمد نزدیک به دو ماه پس از شیو سنا پیوست دست با NCP و کنگره به تشکیل یک دولت در ماهاراشترا.

در اوایل ژانویه MNS رئیس جمهور سابق ماهاراشترا رئیس جمهوری و رهبر ارشد بی جی پی Devendra Fadnavis.

روز بعد از او به جای پیر راه راه پرچم MNS و مجددا آن را در یک جدید زعفران آواتار با مهر و موم سلطنتی از Chhatrapati Shivaji.

جالب اخراج غیر قانونی نفوذی بوده است اظهار داشت: موقعیت Bhartiya Janata Party که با MNS رئیس تا به حال عشق-و-نفرت رابطه از او تبدیل به یک مودی-baiter از یک حامی.

در طول روز پلیس نگهداری سخت افروزی در طول مسیر از مارس بود که پیوست توسط MNS فعالان از بمبئی شهری آن منطقه و دیگر نقاط ماهاراشترا.

در دانشگاه آزاد اسلامی میدان افتا های MNS نمایش داده می شود عکس از Vinayak Damodar Savarkar دکتر Babasaheb Ambedakar, Savitribai Phule و Thackeray جد اواخر Prabodhankar Thackeray.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر