خرده فروشان انجمن هند (RAI) با همکاری این مرکز و دیگر بازیکنان در خرده فروشی و مواد غذایی بخش به راه اندازی ‘غذا, سرباز, پروژه’ ابتکار به سهولت عرضه محصولات ضروری در پی جاری در سراسر کشور مستند.

“مواد غذایی سربازان در حال تمام کسانی که افراد درگیر در عرضه و ذخیره سازی خرده فروشی و تحویل محصولات ضروری که خطر جان خود را به اطمینان حاصل شود ythat نیازهای مصرف کننده برای مواد غذایی و ملزومات ملاقات” یک رای در بیانیه ای گفت:.

این طرح یک رویکرد استراتژیک با سه هدف اصلی از جمله بهینه سازی زنجیره تامین برای خرده فروشان در تمام ابعاد از جمله ‘kiranas’ حصول اطمینان وجود دارد که توسط کارکنان کافی در فروشگاه ها و مصرف کنندگان دریافت به موقع تحویل کالاهای ضروری در همینطور نوه ها از خانه خود را.

بدنه صنعت گفته که, مدرن, خرده فروشی است د-رشد 30 تا 40 درصد در 15 روز با توجه به زنجیره تامین و مشکلات کمبود نیروی انسانی با حضور زیر 30 درصد و پایین تر مشتری ورود با توجه به اجتماعی فاصله.

در حال حاضر مصرف کنندگان خرید خالص کم حاشیه اقلام و از این رو این کاهش فروش به یک حاشیه از حدود 12 درصد در برابر نرمال 21 درصد است.

“اجباری مستقیم تحویل خانه است و نه قابل دوام در یک کشور که در آن تجارت الکترونیک است که در تنها دو درصد است. اما با توجه به شبکه بزرگ از kirana فروشگاه از نزدیک به 12 میلیون سرخپوستان هستند که به شدت تحت تاثیر بقیه جهان برای دسترسی به نیاز روزانه موارد گفت:” بیانیه است.

آن را بیشتر گفت که با توجه به کمبود شدید نیروی انسانی با توجه به خروج کارگران و محدودیت های مسافرتی در طول مستند, فروشگاه های آفلاین در حال پیدا کردن آن را دشوار برای مدیریت پیاده روی مشتریان و تحویل در همان زمان.

به راحتی وضعیت و کاهش تنگناها در زنجیره تامین, رای تشکیل شده موثر واتساپ گروه در سراسر متحده که شامل مقامات دولتی و نمایندگان نهادهای خصوصی از جمله شرکت ها و خرده فروشان.

“علاوه بر این مراحل را گرفته برای اعزام نیروی کار است که شاغل با غیر خرده فروشان مواد غذایی در فروشگاه که فروش ملزومات برای غلبه بر کمبود نیروی انسانی است. RAI نیز در گفتگو با آنلاین مواد غذایی و تحویل شرکت های مانند Swiggy و Zomato به tie-up با خرده فروشان برای آخرین مایل تحویل ملزومات” بیانیه ای گفت:.

با این مراحل RAI انتظار بهبود وضعیت در آینده سه تا چهار روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de