راه آهن به استرداد بلیط که برنامه ریزی شده برای اجرا از 1 ژوئیه-12 اوت

راه آهن هند پس از تصمیم به لغو همه به طور منظم قطار مسافری خدمات تا 12 اوت در حال حاضر آغاز شده به روند بازپرداخت برای لغو بلیط.

در یک صدای جیر جیر و راه آهن و وزارت توییتی است که با توجه به پیشرفت رزرو دوره’ است که 120 روز بسیاری از مسافران را به رزرو بلیط خود را در پیشبرد تا 12 ماه اوت است.

“در طول مستند دوره, رزرو بلیط اجازه داده شد تا 14 آوریل سال 2020 با پیشبرد رزرو دوره از 120 روز است. برخی از مسافران به حال رزرو بلیط قطار به طور منظم در حال اجرا قبل از lockdown برای سفر به تاریخ 12 اوت سال 2020 ( 120 روز از 14 آوریل سال 2020).”

با این حال با توجه به این مستند در سراسر کشور که تحمیل شد در 25 مارس برای مقابله با covid-19 همه گیر و راه آهن در حال حاضر مسترد مقدار لغو بلیط رزرو قطار به طور منظم به مسافران تا 30 ژوئن.

راه آهن هند در حال حاضر بازپرداخت مقدار لغو بلیط منظم قطار مسافری که رزرو برای سفر در طول 1 جولای تا 12 اوت

وزارت راه آهن نیز روشن است که این تصمیم از استرداد لغو بلیط تا 12 اوت خواهد شد که هیچ تاثیری بر 115 جفت قطار ویژه که در حال حاضر عامل در کشور و ادامه خواهد داد به اجرا به عنوان برنامه ریزی شده.

راه آهن است که نظارت بر اشغال موقعیت ویژه این قطار به طور منظم و هر زمان که تصمیم گرفته شده است را به شما معرفی جدید قطار ویژه برنامه اطلاع داده خواهد شد.

قبلا در اجرای مستند در کشور به طور منظم timetabled قطار از راه آهن هند متوقف شد و بعد از آن رزرو بلیط این قطارها نیز متوقف شد و از 14 مارس.

اما, به عنوان یک نتیجه از 120 روز رزرو بلیط مرکز رزرو انجام شد در قطار تا 12 اوت. بلیط مقدار بود مسترد توسط راه آهن هند با لغو زمان به طور منظم-tabbed قطار تا 30 ژوئن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *