راه آهن مقامات نشان می دهد قطار ویژه برای کارگران مهاجر برای رفتن به خانه

دهلی نو: به کمک رشته کارگران مهاجر رسیدن به خانه خود دولت و مقامات از وزارت راه آهن پیشنهاد کرده اند شروع رایگان از هزینه قطار ویژه با در نظر گرفتن ایمنی و اجتماعی فاصله شیوه های.

اعداد از جمله قطار می تواند در اطراف 5,000-10,000 بسته به تعداد این کارگران هستند که مشتاق به سفر.

در یک مقاله با عنوان “تسهیل مهاجران سفر’ برخی از افسران از راه آهن وزارت پیشنهاد کرده اند که کارگران مهاجر باید مجاز به حرکت می کند حتی قبل از سفر از محدودیت ها برداشته. این توصیه ها اگر در حال غیر رسمی است. اتحادیه دولت است و در عین حال به یک تماس در شروع مجدد حمل و نقل عمومی در سراسر کشور یک مقام دولتی گفت. نعناع به بررسی کپی از پیشنهادات.

“برای جلوگیری از هر گونه پتانسیل گسترش Covid-19 مهاجران باید سفر در مراحل با استفاده از خوشه ای مبتنی بر رویکرد است. آن نیاز به هماهنگی بین دولت و راه آهن مقامات” کاغذ گفت.

این مقاله گفت که قطار خواهد اجرا بدون توقف به جز خدمه و تغییر آب. مسافران نمایش در خواهد آمد و در عین حال دوباره در ایستگاه مقصد. دولت را مجبور به مراقبت از قرنطینه حمل و نقل محلی و باید به علامت گذاری خانه ها و بازرسی مهاجران که وارد شده اند.

توسعه می آید در این زمینه از هزار نفر از کارگران مهاجر سرگردان در محل اقامت خود را در محل کار خود را با توجه به تحمیل یک مستند در سراسر کشور شروع مارس 25. با ممنوعیت کامل در تمام حالت های حمل و نقل مسافر خدمات چند صدها نفر از آنها را شروع کرده اند سفر خود را پا به عنوان یک تلاش برای رسیدن مربوطه خود را از دست می دهند.

در روز پنج شنبه, Maharashtra معاون وزیر Ajit Pawar نوشت: به راه آهن وزیر Piyush Goyal شروع به قطار ویژه پس از مستند برداشته شد که بیش از شش لاخ کارگران از مناطق مختلف به شدت منتظر به بازگشت به خانه خود را متحده است.

اتوبوس های خاص مرتب خواهد شد برای کمک به این کارگران رسیدن به ایستگاه راه آهن. مقامات محلی خواهد شد برای اطمینان از غربالگری از جمله مسافران برای اطمینان از هیچ آلوده و یا افراد در معرض خطر سفر. اتوبوس را به برنامه ریزی در فرکانس های مختلف و سالن های برای جلوگیری از ازدحام.

“همه مسافران داده خواهد شد و یک بلیط رایگان اختصاص داده شده یک شماره صندلی و خواهد شد و سپس گروه بندی شده به عنوان در هر برنامه قطار. آنها را برای اولین بار به عبور از طریق ضد عفونی تونل در ایستگاه و به نمایش در آمد و در مهر بازو با تاریخ و محل. آنها همچنین باید آب و غذا و بهداشت پایه کیت حاوی ماسک و sanitisers. تمام فعالیت ها باید ثبت شده در دوربین” کاغذ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>