راه آهن حمل و نقل درآمد کاهش 38% به ₹13,436 cr در آوریل-مه

دهلی نو:
راه آهن هند’ حمل و نقل درآمد کاهش یافته و بیش از یک سوم در آوریل و مه به عنوان coronavirus-led مستند به ارمغان آورد و اقتصاد متوقف.

در آوریل-مه حاصل از جابجایی کالا کاهش یافته و به 38% در سال در سال به 13,436 کرور راه آهن وزارت اطلاعات نشان داد. حمل و نقل حجم ترافیک پایین بود 28 درصد در طول دوره تحت بررسی به 149 میلیون تن (تن).

در ماه مه حمل و نقل درآمد کاهش یافت و از 11,043 در سال پیش به 7,437 کرور. از نظر حجم آن کاهش یافت و 21% در سال در سال به 82.6 mt.

اما جنبش از کالا برداشت قابل ملاحظه ای نسبت به ماه آوریل هنگامی که حمل و نقل ترافیک شد 65 تن و درآمد بود 5,999 کرور.

اما سود هر میلیون تن کاهش یافته و به ترتیب به 90 کرور روپیه در ماه مه از 91.72 کرور روپیه در ماه آوریل است. “اگر حجم میدارد قابل ملاحظه ای در چند ماه آینده راه آهن قادر خواهد بود به افزایش درآمد خود را گفت:” Jagannarayan Padmanabhan مدیر و عمل منجر حمل و نقل و لجستیک در Crisil زیرساخت های مشاوره. با توجه به راه آهن’ برآورد حمل و نقل درآمد خواهد شد در 1.47 تریلیون در 2020-21.

درآمد حاصل از حمل و نقل بسیار مهم است برای ملی حمل و نقل آن را به عنوان یک تاثیر مستقیم بر عامل خود را نسبت یا مقدار صرف شده در هر روپیه به دست آورده است. علاوه بر این حجم کالا حمل و نقل توسط راه آهن نیز یک شاخص سلامت اقتصاد است. این مستند در سراسر کشور از 25 مارس منجر به لغو تمام قطار خدمات برای بیش از یک ماه محرومیت کالا, قطار, اما درآمد در زمان ضربه با توجه به شیب در زغال سنگ و سیمان جنبش است.

راه آهن حمل و نقل گسترده سبد کالا از جمله foodgrain کودهای شیمیایی و صنعتی خروجی مانند زغال سنگ و سیمان و سنگ آهن در میان دیگران. سیمان و زغال سنگ بخش شامل بیش از 50 درصد از حمل و نقل جنبش راه آهن هند.

درآمد از زغال سنگ کاهش یافته است به 5,778 کرور در مه از 11,033 کرور در همان آخرین دوره سال است. درآمد از سیمان کاهش یافت و به 730 کرور از 1,630 کرور یک سال پیش.

اما جنبش foodgrain شاهد جهش شدید با درآمد افزایش بیش از 50% در سال در سال به 1,177 کرور. در حالی که این مستند مختل جابجایی کالا در سراسر ترین بخش های راه آهن ادامه داد: تسهیل حمل و نقل کالاهای اساسی از جمله foodgrain در سراسر کشور است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>