راهول گاندی Raghuram راجان بحث در مورد تاثیر این بیماری همه گیر در اقتصاد هند

دهلی نو:
تشدید حمله به دولت بیش از آن در دست زدن به اقتصاد این کنگره عرضه خواهد کرد و در روز پنج شنبه یک ویدیو از یک مکالمه بین ارشد کنگره رهبر راهول گاندی و سابق بانک مرکزی هند فرماندار Raghuram راجان که در آن دو بحث در مورد تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد است.

این حرکت برای اولین بار در نوع خود است که دیده می شود به عنوان مارک تغییر در این تصویر از گاندی که در نهایت گام به مشارکت بیشتر در عملکرد این حزب است. گاندی استعفا داد کنگره به عنوان رئیس جمهور در ماه ژوئیه سال گذشته اما گمانه زنی ها از بازگشت به کار بالا نصب شده در حزب بیش از چند ماه گذشته است. در این ماه آمد در هیئت مدیره 11-عضو کمیته به ریاست نخست وزیر مانموهان سینگ به ideate در مسائل ملی تاسیس در زمینه این بیماری همه گیر.

“@RahulGandhi خواهد بود تعامل با سابق RBI فرماندار دکتر Raghuram راجان در مسائل مهم مربوط به covid-19 و تاثیر اقتصادی آن. اتصال فردا در 9 برای تماشای این تعامل در رسانه های اجتماعی ما سیستم عامل” کنگره رسمی توییتر رسیدگی ارسال شده در چهارشنبه شب. این حزب همچنین ارسال یک تریلر از این دو بحث در مورد این بیماری همه گیر و مسائل اقتصادی.

“این تصویری است که تقریبا یک ساعت طولانی و مفصل بحث تعاملی که در آن هر دو آنها در حال پرسیدن سوال به هر یک از دیگران عمدتا مربوط به اقتصاد و تاثیر coronavirus بیماری همه گیر. ما امیدواریم از آغاز گفت و گو با این روند اقتصادی خرید اینترنتی به طوری که بیشتر مردم درگیر در موضوع” ارشد کنگره رهبر آگاه از تحولات گفت: درخواست ناشناس ماندن.

راجان در حال حاضر یک استاد در دانشگاه شیکاگو منصوب شد توسط کنگره به رهبری ایالات مترقی داد (UPA) به عنوان مدیر ارشد اقتصادی و مشاور در وزارت دارایی در سال 2012 و یک سال بعد به عنوان فرماندار بانک مرکزی هند در سال 2013 برای یک دوره سه ساله. اما راجان نیست عرفی دو سال تمدید مدت خود را در RBI پس از Bharatiya Janata Party ملی به رهبری اتحاد دموکراتیک به قدرت رسید در سال 2014 و او در نهایت demitted در سال 2016.

به عنوان اخیر به عنوان در سال گذشته راجان گفته ها و ارائه نظرات خود به کنگره رهبری در آن کلید 2019 مانیفست وعده – NYAY یا Nyuntam Aay Yojana که وعده داده شده حداقل درآمد تضمین طرح. در اجرا به ملی انتخابات که کنگره در نهایت از دست داده گاندی بود و سپس گفت که این حزب تا به حال مشورت همه ” اقتصاددانان بزرگ جهان از جمله راجان در NYAY.

با توجه به ارشد حزب بارگیری بیشتر چنین درگیری گاندی با بخشی از کارشناسان و برجسته عمومی انتظار می رود که شخصیت را بیش از چند ماه آینده. “این یک روند ثابت و در سطوح مختلف حزب ما در حفظ و تعامل با ذینفعان. ما در حال برنامه ریزی است که بیشتر این قبیل فعل و انفعالات از راهول گاندی را با کارشناسان به ویژه در مسائل کلیدی” حزب بارگیری نقل قول شده در بالا گفت: درخواست ناشناس ماندن.

راهول گاندی استعفا از پست بالا این حزب در سال گذشته ساخته شده بود راه را برای بازگشت از کنگره طولانی ترین خدمت حزب رئیس جمهور سونیا گاندی در راس دوباره. Rahul Gandhi شده است کنگره کلید در صورت مصرف در اتحادیه دولت هر دو در داخل و خارج مجلس. او آوازی است در ساخت پیشنهادات خود را به دولت اتحاد در راه برای مقابله با این بیماری همه گیر از جمله نوشتن نامه به مودی و برگزاری مجازی کنفرانس مطبوعاتی به هوا مشاهدات خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر