رام امانوئل: ساندرز است ‘stoppable’

سابق شهردار شیکاگو, رام امانوئل (D) روز یکشنبه گفت که اگر چه سن. برنی ساندرزسناتور SandersRussian تداخل گزارش راک کاپیتول هیل دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ بیشتر (I-Vt.) است که “حزب سوسیالیست” در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری او است “stoppable.”

امانوئل گفت: ABC “این هفته” که ورمونت مترقی می تواند شبهه اگر در حد متوسط رای دهندگان “یکی شدن” در اطراف یک نامزد به جای پخش كردن, رای خود را در میان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ در بحث دموکراتیک فرصت های از دست رفته در مهاجرت بیشتر ازسابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergThe دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ در بحث دموکراتیک فرصت های از دست رفته در مهاجرت بیشتر ازسابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegThe دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده در بحث دموکراتیک فرصت های از دست رفته در مهاجرت فزاینده ساندرز به نظر می رسد برای تعیین برنده در نوادا بیشتر و سن. ctqامی ژان KlobucharThe دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده در بحث دموکراتیک فرصت های از دست رفته در مهاجرت فزاینده ساندرز به نظر می رسد برای تعیین برنده در نوادا بیشتر (D-Minn.).

“اما من می خواهم بگویم این میانه نیاز به یکی شدن در اطراف یک فرد,” او گفت:. “اگر شما یک تقسیم زمینه دیده ایم این بازی در اولیه حزب جمهوری خواه در سال 2016 اگر وجود دارد نه از نوع مفرد mano to mano, سپس او را خواهی نماینده اصلی است.”

ABC میزبان جورج Stephanopoulosجورج رابرت StephanopoulosKatie تپه: “Biphobia’ منجر به استعفا از کنگره در حالی که Klobuchar موج وارن flounders تپه صبح روز سه گزارش – Sanders, Buttigieg نبرد در نیوهمپشایر مطلب اشاره کرد که “هیچ نشانه ای وجود دارد” هر یک از این نامزدهای میانه رها خواهد شد به زودی.

امانوئل که در خدمت به عنوان رئیس جمهور سابق باراک اوباما, باراک حسین ObamaEx-رئیس سازمان سیا خواستار تهمت اینتل shakeup یک مجازی سر بریدن از جامعه اطلاعاتی پنج takeaways از جدید جمع آوری کمک های مردمی گزارش برای سال 2020 دموکرات اوباما می فرستد تولد آرزوهای خود را به جان لوییس: ‘با تشکر برای ساخت خوب مشکل’ بیشتر‘s کامپیوتری کاخ سفید در پاسخ گفت: هر نامزد “هنوز یک موضوع از یک منطق چرا آنها باید باقی بماند.”

“و زمانی اتفاق می افتد که او همچنان به 45 درصد” شهردار سابق گفت: با اشاره به Sanders.

تبلیغات

او همچنین خواستار توجه به ساندرز استراتژی گفت: “upends هر انتخاباتی نقشه” استفاده شده توسط دموکرات ها در چند دهه گذشته.

“این یک نظریه های مختلف در مورد هرگز آزمایش قبل از ملی و هرگز موفق ثابت شده برای هر حزب دموکرات یا ریاست جمهوری یا کنگره اکثریت,” او اضافه شده است.

ساندرز تا به حال یک شروع موفق به اولیه فصل گرفتن برنده در نوادا و نیوهمپشایر و مقام دوم در آیووا. این سناتور در حال حاضر حفظ 31 نمایندگان اگرچه 26 نمایندگان هنوز توزيع نشده پس از نوادا قفقاز شنبه.

متوسط داوطلبان اعطا شده است یک ترکیب نمایندگان 35.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>