اولین دسته از این بسیار در انتظار پنج هواپيمايی جت های جنگنده که در زمان خاموش از فرانسه در جولای 27 برسد هند امروز با 2 ساعت. پیش از هواپيمايی جت فرود در امبلا پلیس است beefed تا تدابیر امنیتی در این شهر است.

“با در نظر هواپيمايی ایران فردا, دولت بالا در یک هشدار است. بخش 144 تحمیل شده در 4 روستا نزدیک به امبلا هوایی. تجمع مردم در پشت بام ها و عکاسی در طول فرود شده است به شدت ممنوع” Munish Sehgal DSP ترافیک امبلا گفت.

پلیس بیشتر اطلاع داد که Ambala Cantt منطقه است “بدون هواپیماهای بدون سرنشین در منطقه” و هیچ عکاسی مجاز است در این منطقه است. “اگر کسی نقض این دستورات عمل خواهد شد در برابر آنها” پلیس گفت:.

نزدیک به چهار سال پیش در هند با محوریت توافق با فرانسه برای 36 هواپيمايی جت تحت 59,000-کرور برای مقابله با افزایش IAF مبارزه با قابلیت های.

زمانی که آنها رسیدن به هند ؟

پنج هواپيمايی جت های جنگنده در حال انتظار برای رسیدن به امبلا 2 ساعت امروز. آب و هوا و شرایط دیگر در حال حاضر به دنبال خوب است و انتظار می رود برای رسیدن به امبلا پایگاه هوایی در زمان.

که دریافت خواهد کرد اولین اسکادران از هواپيمايی جت?

نیروی هوایی رئیس Air Chief Marshal RKS tony addison خواهد بود بازدید امبلا امروز برای دریافت دسته ای از پنج هواپيمايی ورود هواپیماهای جنگی از فرانسه است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر