Raahi منو طراوت را در غذاهای هندی

منو در Raahi مراکز در سراسر هند کرایه با غالب تمرکز بر استفاده از مواد اولیه محلی به منظور افزایش عطر و طعم از هر ظرف. از تنقلات و غذای اصلی را در اینجا پوشش بسیار کمی از هند آشپزی تنوع.

این topli paneer چات یکی از امضای خود خلاقیت به عنوان sattu kachori. از پنیر ساخته شده است inhouse و کیفیت آن نشان می دهد که در آن بافت پوست. استفاده از sattu یا millets و پالس را kachori نتایج در یک جای ظریف طعم تفاوت هر چند شاید تنها ترین فهیم شاید قادر به آن نقطه.

بافت قارچ خوشحال است مجموعه ای از shitake, فیل, گوش, دکمه, دیگر, قارچ, هر یک آماده شده را برجسته و متمایز خود را با سلیقه.

غیر گیاه خواران باید سعی کنید avarekalu لوبیا و میگو sukka. این ساده ظرف کره لوبیا و میگو به آرامی سرخ کرده و با سبزیجات تازه و گوجه فرنگی سرو با pav تازه تست با کره خواهد بود یک برنده در تابستان و یا زمستان.

این پندی گوشت خوک دنده یدکی شاداب و لطیف استفاده از یک چاقو بیهوده است. هر چند وراجی پنیر datchi خدمت با tingmo-gurung , نان, از شمال شرقی نقاط کشور است که یک ظرف گیاهی آن است که توصیه می شود برای تمام حسن نیت ارائه میدهد تعادل طعم و همچنین سبکی در کام.

کمی چاشنی روغن idiyappams (رشته قیف از کرالا) برو به همان اندازه نیز با kalan kuzhambu (قارچ نا مشروع ظرف از تامیل نادو) و همچنین به عنوان یک ظرف گوشت; هر دو مدل در دسترس هستند در اینجا.

اقلام مانند اردک فراموش pyaaza همراه با انجیر و تاریخ نان یا dak ییلاقی dal خدمت با چغندر نفت یا قیمه ی و بلدرچین ghotala یا bheja fry و ترد dosa ترکیب قطعا بستم علاقه وجود دارد فقط و فقط تا یک حد می توانید سعی کنید در یک نشسته است.

محیط بازی گاه به گاه شیک و مواد غذایی است gorgeously اندود.

در همراهی با تم کوکتل در Raahi شده اند سگمنتال زیر پنج tattva عناصر زمین و آب و آتش و هوا و اتر. این huti — bacardi با شراب قرمز کاهش آب لیمو و برجسته با شیرینی زنجبیل — برای آتشین در حالی که کسانی که احساس روح می تواند برای pavitr — یک ترکیب فوق العاده از یو اس ای, کره بادام زمینی خامه تازه و redberry پوره — مرتب کردن بر اساس مانند یک spohisticated Snickers لرزش برای رشد یو پی اس در خدمت طلایی جام. و اینکه آیا مردد یا نه سعی کنید shaantras که می افتد تحت اتر. این یک ترکیب شگفت انگیزی از جین قهوه, لیکور kewra آب ارائه شده لذت بخش گرد وانیل تالک; شما بخشیده شود برای دوست داشتنی خود را و سفارش دیگر.

به دور خود غذا و نوشیدنی نارگیل دسر پیشنهاد شده است — آن نور است و نه بیش از حد شیرین و اتصالات برای پایان دادن به یک وعده غذایی مجلل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>