قرنطینه پخت و پز: آشپز Saransh Goila سهام دستور العمل های آسان به طبخ در طول مستند

سرآشپز مشهور Saransh Goila است جالب دیجیتال ابتکار رفتن در او زنده رود در Instagram هر روز صبح با خود دوستان مشهور از زمینه های مختلف و آشپز. او به طوری که او آن را بداند مهم برای گسترش شادی در جامعه در یک زمان وقتی که تنهایی در آن اوج در طول Coronavirus مستند در هند. خود سرود? “جدا اما نه به تنهایی.”

#MorningsWithGoila ویژگی های امثال آشپز Sanjeev Kapoor, آشپز, Ranveer Brar, Pooja blogger me, Mithila Palkar, Prajakta Kohli و بسیاری دیگر. فیلم ما را دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در مهمانان عادات غذا خوردن همراه با برخی از ساده صبحانه سالم.

Excepts از مصاحبه:

چه ایده #MorningsWithGoila?

ایده پشت #MorningsWithGoila است که به گسترش شادی در حالی که همه ما تحت خود انزوا.ایده این است برای اضافه کردن یک نکته مثبت در همه صبح به طوری که آنها در واقع می تواند صرف بقیه روز با سرگرم کننده و افکار شاد.

همچنین به آموزش آماتور و آنها را به نکات اساسی در مورد چگونه برای زنده ماندن در آشپزخانه خود را در حالی که آنها خود در انزوا. آن را ارائه صبحانه راهنمایی و نشان می دهد که چگونه دیگران برخورد با این وضعیت چه آنها غذا خوردن آنها چگونه هزینه های خود را صبح و چگونه آنها را از خواب بیدار. آن است که اساسا جامعه ورزش یک Instagram live at 10 صبح هر روز. ایده این است که مردم به طبخ با هم و به آنها بگویید که آنها تنها نیستند در حالی که منزوی در خانه های خود.

چگونه است که تجربه خود انزوا شده است تا کنون برای شما?

راستش تجربه سخت شده است. بله من هم برای خودم من آرامش بخش است و همچنین یک استراحت از زندگی به سرعت گام است که من معمولا استفاده می شود. اما من می خواهم بگویم که این یک وضعیت دشوار بود. من در تلاش بود به عنوان فعال در خانه من به عنوان من می تواند باشد. من تولید بسیاری از مطالب من یک برنامه هستم و نه درمان این مانند یک تعطیلات.

مردم در این زمان در حال گرفتن خلاق با مواد غذایی است. چگونه شما آنها را تشویق به کانال درونی خود را سرآشپزها در این زمان ؟

بله مردم در حال گرفتن خلاق به خصوص با مواد غذایی است. این فیلم ها به آنها بگویید که پخت و پز دشوار است. آن را من در واقع درمانی. مردم باید درمان آن را به عنوان آنها را درمان موسیقی. آنها باید تصور کنید که چگونه موسیقی خوب باعث می شود آنها را احساس می کنم و آن این است چگونه پخت و پز باید احساس بیش از حد.

ایده این است که به آنها بگویید که از آن آسان است. شما لازم نیست که لزوما به می دانم که چگونه به برش ریز ریز کردن و پخت. شما می توانید با استفاده از بسیاری از راهنمایی و ترفندها در مورد چگونه برای حفظ چیزهایی و یا چگونه به صرفه جویی در وقت و انرژی در حالی که شما در آشپزخانه هستند. رفع سریع, سریع, دستور العمل های بسیاری از تخم مرغ و حبوبات و مواد اولیه ساخته می شود که به چیزهای سرگرم کننده. من انجام #MorningsWithGoila البته برای تشویق مردم به کانال درونی خود را سرآشپزها و من آنها را به همان چیزهایی که هر روز به دلیل است که همچنین به تصویر می کشد یکنواختی در زندگی خود را.

شما می توانید از همان مواد تشکیل دهنده اما ایجاد غذاهای جدید هر روز صبح. من نیز های بسیاری از دستور العمل های من IGTV در حالی که خود در انزوا.

آشپزی یک مهارت بقا. همه باید بدانند که پخت و پز است که به عنوان مهم به عنوان شنا و یا رانندگی و من فکر می کنم. آن است که قطعا یکی از آن اشکال هنر است که نه تنها نگه داشتن شما مبارک اما کسانی که در اطراف شما به عنوان به خوبی.

همه چیز را در کنترل خود را هنگامی که شما در حال پخت و پز خود را در آشپزخانه. من فکر می کنم آن است که یک راه زیبا از مراقبه از خودتان را سالم نگه داشتن و اطمینان حاصل کرد که تمام ویتامین ها و مواد معدنی و کربوهیدرات ها, پروتئین ها, چربی های خوب هستند بخشی از رژیم غذایی خود را. من فکر می کنم بسیاری از مردم نیاز به طبخ برای زنده ماندن اما بسیاری از مردم باید طبخ خوشحال می شود و به تفکر.

چه هستند برخی از دستور العمل های است که می تواند به راحتی پخته شده اگر منابع در دسترس هستند ؟

بسیاری از مردم می توانند با استفاده از دال به روش های مختلف — tikkis سالاد یا khichdi از دال. ایده این است به استفاده از یک عنصر و چیزهای مختلف در اطراف آن است. مانند همان poha که ما استفاده می شود به خوردن صبحانه می تواند به یک poha pulao یا poha بریانی. شما همچنین می توانید با استفاده از poha خود را tikki یک پوسته است. بنابراین شروع به تصور یک عنصر از زوایای مختلف و من فکر می کنم این چیزی است که کمک خواهد کرد که شما را به یک صبحانه خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im