QB ماسون رودلف عامل: Myles گرت از نظر قانونی مسئول پس از ESPN مصاحبه

عامل برای Pittsburgh Steelers کارفرمایی ماسون رودلف گفت: Cleveland Browns پایان دفاعی Myles گرت باز خودش را به صورت بالقوه اقدام قانونی پس از تکرار ادعای خود را که رودلف استفاده نژادی لکه دار کردن در مدت کوتاهی قبل از خود را بدنام و جدال در ماه نوامبر.

در مصاحبه با ESPN اول خود را پس از ضربه با یک تعلیق پس از ضربه رودلف در سر با رودلف خود کلاه ایمنی در ثانیه های پایانی یک Browns پیروزی در Nov. 14 گرت گفت: رودلف به نام پایان دفاعی “N-word.”

رودلف به عنوان او در زمانی که گرت ساخته شده که ادعا می کنند در حالی که جذاب تعلیق در ماه نوامبر به نام اتهام “نفرت انگیز و بی پروا تلاش برای ترور شخصیت من.” تیم جوان رودلف عامل یک گام به پیش رفت. چون گرت انجام مصاحبه در کالیفرنیا جوان گفت: گرت را “توهین آمیز بیانیه” در حال حاضر در معرض گرت به “مسئولیت حقوقی.”

فوتبال: برنده پنج تا از 12 بازی باقی مانده را تضمین کند لیورپول پایان آن را 30 سال عنوان خشکسالی پس از Sadio یال هدف در 78 دقیقه پشت سرگذاشته میزبان نوریچ برای 1-0 برنده است که به لیورپول 25 نقطه سرب در لیگ برتر.

اسکی: نیوزیلند نوجوان آلیس رابینسون تاج او دستیابی به موفقیت های نجومی در جام جهانی با یک شغل دوم پیروزی.

رابینسون 18, پیشی گرفت و برای اولین بار اجرا رهبر پترا Vlhova برای برنده شدن در یک مارپیچ در کرنجسکا قرا اسلوونی تقریبا چهار ماه بعد از لبه خارج مواجه بود در فصل بازکن.

دو و میدانی: سوئد آرماند Duplantis جهان را شکست پرش با نیزه رکورد, برای دومین بار در هشت روز گرفتی خود را علامت گذاری توسط یک سانتی متر زمانی که او طاقی 6.18 متر در گلاسکو داخل سالن جایزه بزرگ در اسکاتلند است.

Speedskating: روسها پاول Kulizhnikov و ناتالیا Voronina شکست رکورد جهانی در روز سوم از ISU جهان تک فواصل قهرمانی در یوتا المپیک بیضی در کیرنس. Kulizhnikov به دست آورده و طلا در 1000 متر در 1 دقیقه 5.69 ثانیه است. Voronia برنده 5000 در 6:39.21.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>