قطر کاهش پرداخت از کارمندان خارجی با همکاری دولت بودجه سازمان

قطر گفت: دولت بودجه سازمان برای کاهش هزینه های غیر قطر کارکنان دستمزد آن را به عنوان تلاش برای تقویت منابع مالی خود را برای مقابله با تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزارت مالیه دستور وزارتخانه ها, موسسات و اشخاص بودجه توسط دولت برای کاهش هزینه های ماهانه برای عدم قطر کارکنان 30 درصد از ژوئن 1 یا برش حقوق و یا تخمگذار کردن کارگران با دو ماه متوجه خواهید شد با توجه به نامه ای که توسط بلومبرگ.

کاهش قیمت انرژی باید dented خلیج فارس’ خزانه فقط به عنوان اقتصادهای محلی مبارزه تحت pandemic محور مستندات. بیشتر در حال پل زدن شکاف با ترکیبی از کاهش مخارج و بدهی صدور. قطر است که با توجه به میزبانی 2022 فوتبال در جام جهانی مطرح شده 10 میلیارد دلار در بدهی در ماه آوریل است.

در معرفی کاهش هدف قرار دادن کارگران خارجی و یا حمایت از برنامه هایی که حذف آنها قطر است پیوستن به همسایگان خود از عمان به امارات متحده عربی. در ضمن کویت نخست وزیر گفت: این کشور مهاجرت جمعیت باید بیش از نصف به 30 ٪ از کل.

در همان زمان برش شغل و حقوق و دستمزد برای خارجی ها می تواند تهدید قطر رشد اقتصادی با افزایش خطر ابتلا به کمبود نیروی کار و صدمه زدن به هزینه های مصرف کننده. خارجی ها تشکیل می دهند 95 درصد از کل نیروی کار است.

آکسفورد اقتصاد پیش بینی قطر می تواند حدود 10 درصد از جمعیت آن ترک مهاجرت است که “می تواند طولانی مدت پیامدهای.”

هزاران نفر از خارجی ها کار را برای دولت-حمایت حامل قطر ایرویز که شاغل تقریبا 47,000 مردم که از 31 مارس 2019. شرح نیز تا بخش بزرگی از نیروی کار در قطر, نفت و دولت خود حمایت شرکت های تابعه و وابسته. هر دو اعلام کرد در حال حاضر کاهش شغل.

در علاوه بر این به کاهش بودجه برای خارجی ها ” پرداخت وزارت دارایی علاوه بر متوقف مزایای خاصی که برخی از آنها نیز تحت تاثیر غیر قطر کارکنان. آن دستور توقف تبلیغات و پول نقد کمک هزینه برای کارکنان در ازای تعطیلات و بلیط مگر اینکه آنها اعطا شده در آغاز یا پایان اشتغال خود دوره. آن را نیز متوقف پیش پرداخت به جز ازدواج.

قطر دولت ارتباطات دفتر نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر بعد از ساعت کاری در روز چهارشنبه.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>