خرید 24 Seahawk هلیکوپتر یک نیروی چند برابر’: هند نیروی دریایی

دهلی نو: نیروی دریایی هند توصیف کرده است خرید خود را از 24 Seahawk ضد زیردریایی و هلیکوپتر به عنوان یک “نیروی چند برابر” است که اضافه کردن مقدار مورد نیاز بحرانی پانچ به توانایی های خود در یک زمان هنگامی که اقیانوس هند شاهد افزایش تهدید امنیتی با توجه به گسترش زیردریایی.

نیروی دریایی در بیانیه ای گفت: این قرارداد برای 24 هلیکوپتر امضا شد در 25 فوریه دوم و پایانی روز از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در بیانیه خود به رسانه ها روز سه شنبه با اشاره به کسب و گفت: هند به امضا قرارداد به ارزش بیش از 3 میلیارد دلار برای دفاع سخت افزار با ما شرکت.

هزینه برآورد شده از Seahawk هلیکوپتر معامله $2.6 میلیارد دلار است. ارتش هند است و انتظار می رود به امضای یک پیمان با ما هوافضا شرکت بوئینگ برای خرید 6 هلیکوپترهای آپاچی در برآورد هزینه 800 میلیون دلار.

“این (Seahawk) هلیکوپتر جایگزینی برای دریای پادشاه هلیکوپتر در حال حاضر توقف در 1990s و پیش بینی به عمل از خط مقدم کشتی ها و هواپیماهای حامل ارائه آنها را بحرانی ویژگی های انعطاف پذیری عملیات و نظارت افزایش یافته است و حمله به قابلیت” بیانیه ای گفت:.

“تحویل هلیکوپتر است که برنامه ریزی شده شروع در اوایل سال 2021 می آید و در زمانی که اقیانوس هند شاهد افزایش تهدید امنیتی با توجه به گسترش زیردریایی های” آن گفت:.

اشاره به افزایش حضور زیردریایی چینی در اقیانوس هند که هند در نظر حوزه نفوذ. در سال 2017, چین افتتاح شد اولین بار در خارج از کشور پایه در جیبوتی در شاخ آفریقا و در یک حرکت دیده می شود که با هدف حفاظت از آن در خارج از کشور مسیرهای تجاری. چین نیز ساخته شده است در بندر گوادر در استان بلوچستان پاکستان که به نظر می رسد به شمال دریای عرب به هند است.

“هلیکوپتر می تواند به طور موثر به کار به صورت تهاجمی و دفاعی از جمله نقش جنگ ضد زیردریایی و ضد کشتی اعتصاب شدت پايين دریایی عملیات جستجو و نجات در طول افق شبکه محور عملیات و جنگ الکترونیک,” نیروی دریایی در بیانیه ای گفت:.

“این هلیکوپتر قابلیت های طولانی دریایی عملیات و ادغام بدون درز با P8i و کشتی ها در دریا باعث می شود آن را یک نیروی چند برابر’,” آن, گفت:, و اضافه کرد که دستیابی خواهد بود تجهیز نیروی دریایی با یک کلید قابلیت و همچنین به عنوان کمک به هند گل سرسبد را در هند ابتکار.

به عنوان بخشی از نیروی دریایی هند تعهد به “را در هند” ابتکار عمل آمریکا و شرکت لاکهید مارتین است که تامین کننده این هلیکوپتر “نیز تخلیه شیپور خاموشی از طریق انتقال تکنولوژی به جبران همکاران برای تولید محصولات و خدمات” در این بیانیه گفت:

“این را قادر می سازد جذب تو رفتگی در دیوار فن آوری و مهارت و توسعه و تولید از افراد واجد شرایط محصولات و خدمات منجر به تولید اشتغال skilling از MSMEs و بومی تولید محصولات برای خرید به عقب توسط OEM (تولید کننده تجهیزات اصلی)” آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>