Pup کیک برای من لطفا

حرکت بیش از کره بادام زمینی و رفتار و همه چیز بسته بندی شده است. صاحبان حیوان خانگی در این شهرستان در حال رفتن همه را به درمان خود را خزدار نوزادان در روز تولد خود را در سوپر ویژه راه. یک حیوان خانگی اسپا روز پس از doggie حزب خانه هستند باید. اما جشن تولد بدون کیک که هیچ حزب در همه ، هیچ نگرانی…حیدرآباد به خانه نانوا آماده برای پخت یک درمان خاص برای حیوانات خانگی که تا به گفت: “باید یک کیک و خوردن آن را بیش از حد.’

ایده ساخت کیک برای حیوانات خانگی است که اجازه می دهد تا آنها را به غذا خوردن به عنوان آنها آرزو. با همیشه در حال رشد آگاهی در مورد آنچه که خوب و بد خود را چهار پا و اعضای صاحبان حیوان خانگی هستند و تنها به دنبال چه چیزی بهترین را برای آنها — مسائل حق بیمه. بنابراین در منوی مواد تازه مانند زغال اخته و توت فرنگی و نارگیل و آرد و هویج و شاید یک دسته علف و غیره از کره بادام زمینی در اینجا وجود دارد.

Pup cakes for me please

برخی مانند Divya Varam صاحب دو سال shih را تزو کوکو پخته یک کیک تولد را برای او چرا که هیچ چیز نمی تواند بهتر از خانه ساخته شده موضوعات است. “Koko کیک ساده وانیلی کیک اسفنجی با مواد تشکیل دهنده است که امن برای او و به راحتی در دسترس هستند مانند آرد, تخم مرغ, وانیل, غلاف خرما (طبیعی) کمی روغن نارگیل به جای کره و دو قاشق از شیر است. یکی می توانید اضافه کردن بیش از حد خرما در حد اعتدال” توضیح می دهد که Divya.

Pup cakes for me please

اگر شما یکی از کسانی که احساس خود را خزدار کودک سزاوار بیش از یک کاسه رفتار خود/تولد سپس شما مطمئن خواهد شد به گوگل به جستجو برای مکان های که کیک برای حیوانات خانگی. کیک برای حیوانات خانگی هنوز هم بسیار شایع است و خانه بیکر Jit Chowdhary حسرت گرفتن یک فرصت برای پخت یک کیک ویژه برای حیوانات خانگی در کیک O ‘ ساعت. خود معضل این است که “زمانی که من دریافت سفارشات برای حیوانات خانگی من بسیار هیجان زده اما نمی آخرین طولانی است. آن همه محو لحظه ای که مشتریان می گویند, اما ما در حال آنهایی که به خوردن کیک” او می خندد.

او دلایل “من موافق یک کیک که برای یک حیوان خانگی باید خوراکی برای انسان اما یک کیک به معنای انسان نباید تغذیه برای حیوانات خانگی.” چرا که در حالی که آرد و مواد تشکیل دهنده مانند تخم مرغ خوب است برای رفتن به یک کیک برای شما تله توپ, همین نمی توان گفت ترکیبی از تخم مرغ نمک و کره.

Pup cakes for me please

بسیاری از دوستداران حیوان خانگی ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به حیوان خانگی خود را یک کیک بسته بندی شده با همه چیز است که مورد علاقه خود را. است که چرا Chaitali Pednekar بیکر در بید پخت فروشگاه باعث می شود مطمئن شوید که او بر میدارد تنها مواد تشکیل دهنده مانند زغال اخته و نارگیل آرد و هویج و نارگیل و روغن و ماست و غیره. “روغن نارگیل برای پوست و خز پس از آن خوب است شامل. و با یکی از همکاران من Sujit Seshadri بودن یک دامپزشک, من می دانم که من هرگز می تواند به اشتباه با مواد تشکیل دهنده” لبخند Chaitali.

دیگران مانند Cafe De Loco در Kondapur که فقط نمی پزد کیک برای حیوانات خانگی اما باید یک منوی جداگانه و کیک منو برای شما puppers قطعا تاب آن را برای یک حیوان خانگی ، کیک pupcakes (کاپ کیک برای نوزادان) جشن تولد برای سگ آنها آن را تمام انجام. “پس ما کافه pet-دوستانه وجود دارد مقدار زیادی بیشتر حیوان خانگی فعالیت و ما همه در مورد آن بسیار خوشحال. ما حیوان خانگی کیک سفر آغاز شده و با Ruchira همسرم, مطالعه و آزمایش با مواد تشکیل دهنده برای پخت کیک برای حیوانات خانگی ما. در حال حاضر ما 50 رقم به معنای برای حیوانات خانگی و اگر انسان ها می خواهید می توانید آنها را نیش می زنند بیش از حد. ما دور ماندن از استفاده از بسته بندی مواد غذایی حیوان خانگی, شیرینی و رنگ است که می تواند سمی باشد. آنچه که برای ما به معنای انسان نیاز نمی شود خوب برای حیوانات خانگی ما. حتی کره بادام زمینی است که ما در کیک است که در خانه های ما و جلوگیری از استفاده از نمک و قند است. ما تنها ‘پخته’ کیک و جلوگیری از خام کیک. تغذیه مواد غذایی بسیار سالم برای حیوانات خانگی می گوید:” Hemant Sakarwal.

Pup cakes for me please

حیوان خانگی نانوا انجام یک کلمه از احتیاط در مورد تغذیه آنها را به کیک. همه آنها استرس چقدر زیاد است و این عشق نباید منعکس در مقدار کیک خدمت کرده است. “مگر اینکه کیک به معنای مشترک با سگ های دیگر توصیه من کوچکتر کیک برای مشتریان من. من شروع به پخت در استودیو من به عنوان یک آزمایش است. ما محدودیت های زیادی برای ما سگ آن را به عنوان به صرع است. من یک نانوا حرفه ای و اموزش پخت, اما این بدان معنا نیست که من باید همه را با کره و شکر برای حیوانات خانگی. این کیک نیاز به مقدار زیادی از مراقبت از وقتی که می آید به مواد تشکیل دهنده. همچنین مهم است به دانستن در مورد آلرژی است. من پخت کیک تنها به سفارش و تنها اگر آن را برداشت تا از این استودیو می گوید:” Arundati رائو از Escapades آشپزی استودیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>