پنجاب گسترش مستند تا 17 مارس روزانه چهار ساعت آرامش

دهلی نو:
چهار روز قبل از نارندرا نخست وزیر برای تصمیم گیری در مورد وضعیت در سراسر کشور مستند کاپیتان Amarinder Singh-led دولت پنجاب شد و برای اولین بار دولت برای تمدید مستند نزدیک به دو هفته پیش از 3 مارس مهلت زمانی که زمان مستند برنامه ریزی شده بود به پایان رسید.

در پایان از برنامه ریزی فاز اول مستند بیش از حد پنجاب شد و در میان چند متحده است که به طور یک جانبه تمدید مستند حتی قبل از دولت اتحادیه اعلام کرده بود رسمی فرمت سه هفته.

سینگ اعلام کرد در یک پیام ویدئویی در روز چهارشنبه گفت که مستند محدودیت در پنجاب در حال تمدید تا 17 مارس اما روزانه آرامش به مقررات منع رفت و آمد خواهد بود ساخته شده در صبح ها از ساعت 7 صبح تا 11 ظهر در غیر قرمز و عدم مهار مناطق. او گفت که تمدید حکومت نظامی لازم بود چون همه گیر شد و هنوز هم در حال گسترش است.

“من می خواهم به تکرار است که این بیماری گسترش یافته است در کل جهان است و آن را نمی خواهید برای متوقف کردن حق دور. برخی از کارشناسان می گویند در اثر آن می تواند گذشته تا مرداد ماه هیچ کس نمی داند چرا که نه چندان شناخته شده در مورد این بیماری همه گیر. من به شما اطمینان دهم که من را پیدا خواهد کرد تمام راه خود را تسکین. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که روزانه از ساعت 7 صبح تا 11در این مستند را دریافت برداشته. شما می توانید گام به گام از خانه خود را و همچنین می توانید دسترسی به مغازه های که باز هستند اما تایید به مستند پست 11” سینگ گفت: در یک پیام ویدئویی منتشر شده حساب رسمی توییتر در شب چهارشنبه.

در امداد رسانی به صنایع Singh اضافه شده که از جمله صنایعی است که می تواند مراقبت از آن کار و یا کسانی که در مجاورت می تواند راه اندازی مجدد کار برای کمک به روزانه دستمزد حقوق بگیران و کمک به اقتصاد است. او افزود که تنها چیزی که برای مبارزه با این بیماری اجتماعی فاصله و خواست مردم به دنبال همه مربوط هنجارها در حالی که پله از خانه های خود.

روز دوشنبه مودی برگزار شد یک جلسه مجازی با وزرای ارشد برای ارزیابی وضعیت تمدید مستند و بسیاری از آنها پرچم که همه گیر شد و هنوز هم در حال گسترش و محدودیت نیاز به ادامه اما با کمک به باز کردن فعالیت های اقتصادی در غیر مناطق قرمز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>