پونا خشن covid استراتژی پاک مردم راه را اشتباه

بمبئی:
در میان رمان coronavirus همه گیر پونا به دست آورد تا دو unflattering تفاوت: ماهاراشترا اولین مورد شناسایی شد اینجا در 9 مارس و پونا اول شد کل شهر ساخته شود یک مهار منطقه در 19 آوریل. شهر مهر و موم شده باقی می ماند تا 27 آوریل است.

یک حکومت نظامی به دنبال آب بندی و بستن تمام جنبش شهروندان و وسایل نقلیه. Punekars شماره 3.1 میلیون, با توجه به سرشماری سال 2011 اما این شهرستان برآورد شده است که تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر با توجه به آن رشد نمایی در دهه گذشته است. همسایه دوقلو شهرهای پیمپری- – چینچواد بیش از حد مهر و موم شد.

تنها مغازه فروش اقلام ضروری هستند باز برای دو ساعت روزنامه تحویل متوقف شده است و همه شهروندان نیاز به یک رمز عبور به حرکت در خارج از ساعت دو پنجره. سنگین حضور پلیس نشسته در تقابل با شهر است که ماهاراشترا تاریخی-فرهنگی سرمایه های صنعتی hub آموزشی مرکز و یک کلید فن آوری خوشه.

“این به نظر می رسد مانند یک مشکل شهر” گفت: آنیل Shidore, یک تحلیلگر سیاست که توصیه راج Thackeray سر ماهاراشترا Navnirman سنا ، “هیچ کس نمی داند که چرا چنین اندازه گیری لازم بود. بدتر هیچ کس نمی داند چه چیزی در انتظار ما Punekars پس از 27 مارس یا 3 ممکن است.” خود محل ندارد گزارش covid-19 موارد اما Punekars آگاه هستند که بسیاری از کسانی که تست مثبت بدون علامت بودند.

با وجود محدودیت تعداد صعود در شش هفته گذشته. در 13-14 مارس خود وزیر Uddhav Thackeray اعلام کرد که بسته شدن از صنایع و موسسات آموزشی تفریحی مناطق; در سراسر کشور مستند به دنبال 10 روز بعد مرکزی پونا مهر و موم شده بود در 7 آوریل و مستند تمدید تا 3 ماه مه. در عین حال پونا و پیمپری- – چینچواد باید با هم ثبت نام نزدیک به 760 covid-19 موارد مثبت و 54 و میر تا شنبه صبح.

“سیزده از 15 مدنی بخش در شهر پونا گزارش افزایش در چند روز گذشته با بالاترین یک روز شماره روز دوشنبه است. تیم ما در حال انجام نظرسنجی وجود دارد امکان پیدا کردن اطلاعات بیشتر. ما باید تهاجمی هنگامی که این ویروس بیش از حد” گفت: شهرداری کمیسر Shekhar Gaikwad.

این peth یا بازار در مناطق مرکزی, پیر پونا و Kondhwa که مهر و موم شده در 7 آوریل اند بدترین تحت تاثیر قرار. اقلام ضروری بودند عرضه شده به مردم و ماسک ساخته شد اجباری. نزدیک به 20 تیم از شهرداری شرکت مورد مطالعه در خانه-با-اما ساختارهای قدیمی در خطوط پیچ در پیچ باریک باعث می شود اجتماعی فاصله و quarantining موارد مشکوک دشوار است با گسترش زاغه بدتر شدن وضعیت.

“مردم شده اند و در سطوح مختلف از وحشت برای یک ماه” گفت: Suhas Kulkarni, ویرایشگر, از ویژگی های منحصر به فرد که مراتی ماهانه Anubhav محبوب در میان دانشگاهیان و هنرمندان. “اعداد بسیار بالا برای چنین اندازه گیری است ؟ چرا ما باید تصویر کامل؟” این مجله به چاپ نمی شد این ماه اولین بار در دو دهه.

پونا نمایش بیشتر موارد به دلیل فشرده, تست, سعید مدنی, رسمی, شرط ناشناس ماندن. آن است که مهر و موم شده به هر سنبله نسبت به مارس-پایان رسمی اضافه شده است.

دقیق اقدامات منجر به برخی از پلیس افراط بیش از حد, اما دولت را تمرکز بر روی یک هدف واحد—شامل اعداد است. در دو ساعت پنجره را وجود دارد بیشتر ازدحام مردم در خیابان ها و در مغازه ها.

عمیق تر نگران است که احیای اقتصادی این شهرستان است که دارای پنج-شش میلیاردرهای و برآورد تولید ناخالص داخلی از 69 دلار در دو میلیارد سال پیش.

در حال حاضر, وهم آور سکوت حکمفرما است.

Smruti Koppikar است بر اساس بمبئی-روزنامه نگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>