پولوما انفجار مواد تهیه شده را از طریق آمازون فاش نیا یافته

دهلی نو: بیش از یک سال پس از جیش-e-Mohammad عمل عادل احمد در حمله به یک کاروان مرکزی نیروهای شبه نظامی در پولوما با RDX لادن خودرو, قتل 40 پرسنل ملی آژانس تحقیقات نشان داده است که مواد خام مورد استفاده برای ساخت مواد منفجره بودند تهیه شده در آمازون است.

آژانس یافته آمده در پی تازه بازداشت های ساخته شده توسط NIA در روز جمعه در این دوره که متهم Waiz ul اسلام خود را فاش طرز عمل. “او با استفاده از خود آمازون خرید آنلاین حساب به تهیه مواد شیمیایی برای ساخت بمب باتری و لوازم جانبی دیگر در جهت از پاکستان JeM تروریست ها. او همچنین شخصا تحویل اقلام به JeM تروریست ها پس از گرداندن مراکز فساد متهم مواد آنلاین به عنوان بخشی از توطئه برای انجام پولوما حمله” به نیا گفت.

هفته گذشته آژانس تا به حال دستگیر ساز و برگ نظامی را overground کارگر فولادوند بشیر Magrey. آژانس ادعا کرده بود که Magrey که متعلق به یک فروشگاه مبلمان در کشمیر “ارائه سرپناه و دیگر کمک های لجستیکی به خودکشی-بمب افکن عادل احمد Dar.”.

در حالی که Magrey معرفی شد به عادل احمد Dar در اواسط سال 2018 توسط یک پاکستانی تروریستی محمد عمر فاروق – یک متخصص در ساخت بمب — و او یک بار جستجو رو از JeM این نیا دستگیر کرده است دو تن از JeM – 50 سال پیر طارق احمد شاه و 23 ساله انشایی Jan.

“در طول مراحل بازجویی طارق احمد شاه فاش کرد که خانه اش در پولوما مورد استفاده قرار گرفت و در عمر فاروق, Sameer احمد Dar — یک جیش-e-Mohd تروریستی از پولوما و محمد اسماعیل پاکستان تروریست” به نیا گفت:, و اضافه کرد که

شاه نیز تسهیل همه تروریست ها به پناه در خانه خود در اجرا تا حمله در حالی که “خانه خود نیز استفاده می شود ذکر شده در بالا تروریست ها برای آماده سازی و ضبط ویدئو از Fidayeen عادل احمد Dar که منتشر شد توسط جیش-e-محمد به زودی پس از پولوما حمله کند.”

به نیا نیز دستگیر Mohd عباس و نه — بیش از زمین کارگر (جستجو رو) از JeM.

“او فاش کرد که او به پناهگاه در خانه اش به جیش تروریستی Mohd عمر شهر غزنی (متخصص) پس عمر آمد به کشمیر در آوریل-مه 2018. بیشتر او همچنین harboured JeM تروریست ها یعنی عادل احمد Dar, Sameer احمد در و کامران (پاکستان) در خانه اش چند بار در اجرا به پولوما حمله. او همچنین تسهیل پناهگاه امن برای JeM تروریست ها از جمله بمب گذار انتحاری عادل احمد در و دیگران در خانه متهم طارق احمد شاه و دخترش انشایی Jan از Hakripora, پولوما که در حال حاضر دستگیر شده است” نیا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>