بهداشت عمومی کارشناس: ‘آن را به حدود دو تا سه هفته به دیدن” چه زود reopenings باعث سنبله

تام Inglesby مدیر جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت: coronavirus’ دوره کمون معنای آن را برخی از زمان برای هر سنبله در عفونت با توجه به آرام محدودیت های به ظاهر شوند.

“آن را به حدود دو تا سه هفته برای ما شروع به دیدن روند که بیرون آمدن از تغییرات اجتماعی فاصله,” Inglesby گفت: در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” “یک اندازه گرفته شده این صبح شما احتمالا نمی خواهد یک تغییر در بستری نرخ و یا ICU ظرفیت تا دو یا سه هفته از هم اکنون. به طوری که ماهیت این بیماری آن را به یک زمان کمی برای چیزهایی که به سیستم.”

Inglesby گفت که گسترش آزمایش ظرفیت و تماس با ردیابی نیز می تواند حیاتی در هفته آینده برای تعیین میزان خفیف یا بدون علامت موارد است.

“در هفته های آینده و ماه ما نیاز به یک مقدار بهتر رسیدگی در تعداد خفیف و متوسط مورد از بیماری ما است. خبر خوب این است که بسیاری از مردم هنوز به طور جدی بیمار مبتلا به این بیماری است.” “خبر بد این است که ما در حال گرفتن این افراد از نظر تعداد برای کشور و اگر ما نمی دانیم که آنها چه کسانی هستند و ما نمی توانیم خود را شکستن زنجیره انتقال.”

پرسیده شده توسط میزبان چاک تادچارلز (چاک) دیوید ToddTrump انفجار فاکس نیوز می گوید او می خواهد ‘جایگزین’ چگونه autocrats با استفاده از coronavirus برای گرفتن قدرت بیشتر رادیو فردا میزبان بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از Chris Wallace انتقاد: “به اندازه کافی” بیشتر مورد احتمال موج دوم ویروس در پاییز همزمان با آنفولانزا در فصل Inglesby گفت که “قبل از اینکه ما حتی به سقوط من نگران ما کوچک امواج در سراسر کشور در مکان های مختلف برای ماه های آینده.”

“امیدوارم ما نمی خواهد اما … اگر ما را متوقف اجتماعی فاصله فردا ما را از نو خلق کردن شرایط وجود داشته است که در این کشور در ماه فوریه و مارس” Inglesby اضافه شده است.

“آن را نمی ارامش,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>