معترضان چلپ چلوپ رنگ قرمز در خیابان های نیویورک به نماد خون

معترضان در شهر نیویورک جمع شده بودند برای نشان دادن در برابر مرگ جورج فلوید برای 15 روز متوالی در روز پنج شنبه, ترک یک دنباله از رنگ قرمز در 5th Avenue به نماد “خون در خیابان.”

حداقل یکی از معترضان بود و نشانه است که به عنوان خوانده شده “NYPD تا خون در دست خود” با توجه به New York Post.

“ما در حال راهپیمایی برای عدالت! ما در حال راهپیمایی برای عدالت برای زندگی!” شلبی قهوه ای, یکی از رهبران مارس گفت: این جمعیت با توجه به نیویورک تایمز.

تبلیغات

حداقل یکی از معترضان دستگیر شد در طول ماه مارس به صورت اسپری نقاشی حروف “پل” که در آن ایستاده سیاه و سفید زندگی می کند و ماده در یک ترافیک ثبت نام. دیگران ریخته قوطی رنگ قرمز روشن در خیابان به آنها راهپیمایی از هارلم به میدتاون منهتن.

معترضان که خواستار پایان خشونت پلیس در پی مرگ فلوید شعار به نام سیاه و سفید از مردم کشته در برخورد با پلیس است.

فلوید را مارس 25 مرگ در بازداشت پلیس مینیاپولیس را برانگیخته تظاهرات گسترده در ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده به عنوان تظاهر کنندگان تقاضا پلیس اصلاحات و defunding از ادارات پلیس.

فلوید درگذشت و پس از یک افسر سابق پلیس دوخته او را با زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه تا زمانی که بدن او شد unrepsonsive. فلوید بود مرده 90 دقیقه پس از او بازداشت شد.

شهردار نیویورک , بیل د Blasio, بیل د BlasioHouse دموکراتیک شلاق را هل در تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس: ما نیاز به تمرکز بر اصلاحات نیویورک پلیس اتحادیه سر ریل در برابر قانونگذاران رسانه ها برای ‘بدنام’ اجرای قانون جدید وزارت امور خارجه وزیر خارجه ایران برای پایان دادن به آب بندی از پلیس انضباطی پرونده بیشتر (D) در یکشنبه متعهد به کاهش بودجه برای NYPD و دوباره اختصاص آن به جوانان و خدمات اجتماعی پس از مواجهه با فشار از تظاهرکنندگان.

خانه دموکرات معرفی یک لایحه این هفته که ممنوعیت chokeholds توسط پلیس و لغو واجد شرایط ایمنی برای افسران در میان سایر مقررات. جمهوری خواهان در حال تهیه پیش نویس خود را پلیس اصلاح قانونی که هنوز منتشر شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>