معترضان مختل کنتاکی فرماندار coronavirus توجیهی شعار ‘ما می خواهیم به کار

معترضان مختل کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear را (D) coronavirus جلسه روز شنبه, شعار برای فرماندار به “باز کردن کنتاکی.”

حدود 100 نفر جمع شده بودند در چمن دولت و کنگره در زمان Beshear صحبت کرد و می تواند شنیده سراسر فرماندار تلویزیونی جلسه پیک مجله گزارش.

این معترضان همچنین شعار “ما می خواهیم به کار” و “حقایق بیش از ترس.”

تبلیغات

Beshear اذعان معترضان در مورد نیمه راه از طریق خود hourlong توجیهی اما گفت که او نمی خواهد پیوستن به خواسته های به بازگشایی دولت در اقتصاد گفت که منجر به مرگ و میر.

“ما برخی از مردمی تا در اینجا در کنتاکی امروز — و همه باید قادر به بیان نظر خود را — که به اعتقاد ما باید بازگشایی کنتاکی بلافاصله در حال حاضر. مردمی که کشتن مردم است. که کاملا کشتن مردم” Beshear گفت: با توجه به پیک مجله.

“کار من نیست به محبوب تصمیم اما حق تصمیم گیری” او افزود: “و این تصمیم که موجب صرفه جویی در زندگی مردم.”

کنتاکی گزارش 2,210 تایید COVID-تعداد 19 و 115 مرگ و میر.

بسیاری از معترضان به نظر می رسد شلوغ هم با کمتر از توصیه می شود شش فوت فاصله بین آنها و تنها چند به نظر می رسد به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت بر عکس و فیلم از تظاهرات.

Beshear را در یک ایالت “سالم-در-خانه” سفارش مارس 25 که در آن مردم می توانند با رفتن به خارج برای دریافت مواد غذایی, ورزش و سایر فعالیت های ضروری. همه غیر ضروری کسب و کار بسته شده با رستوران ها برای باز کردن درایو از طریق تحویل و بایگانی اطلاعات خدمات.

تقریبا همه کشورها در سراسر کشور باید stay-at-home سفارشات در محل به کاهش گسترش coronavirus.

به روز شده: 10:35 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>