دادستان بررسی بی نظمی در تگزاس افسر پلیس 2004 دستگیری جورج فلوید

دادستان در تگزاس, شهرستان هریس در حال بررسی بی نظمی در ثبت هوستون افسر پلیس که در بازداشت جورج فلوید در سال 2004 در یک جزئی مواد مخدر شارژ آسوشیتد پرس گزارش جمعه.

فلوید که در دست مینیاپولیس پلیس در مارس 25, بنا به گزارش مجرم در سال 2004 و در خدمت زمان برای فروش 10 دلار از کرک.

اما Harris County District وکیل کیم Ogg گفت: AP که فلوید مورد می تواند یکی از ده ها تن که افسر سابق جرالد Goines ساخته شده در زمان تصدی خود را.

تبلیغات

“جرالد Goines’ دستگیری جورج فلوید نشان می دهد جرم است که گزارش ناقص است و گمان”, Ogg, در بیانیه ای گفت به AP. “من دستور دادستان به منظور بررسی حقایق در این جرم گزارش.”

Goines نیز متهم به قتل پس از ارائه اطلاعات نادرست در ژانویه مواد مخدر حمله که دو نفر کشته و چندین افسر مجروح در 2019.

ده ها تن از اعتقادات ناشی از Goines را بازداشت کرده اند در حال حاضر شده است را رد کرد و قدمت آن به سال 2008 است. اداره پلیس گفت: AP که اگر فلوید را مورد یافت جعل همه Goines را مورد قدمت آن به سال 2004 در نظر گرفته خواهد شد آلوده.

نیکول DeBorde, Goines وکیل گفت که دادستان کل این است که با استفاده از فلوید مرگ برای به دست آوردن امتیاز سیاسی پیش از انتخابات ماه نوامبر.

“در مورد Ogg را احیای یک دهه و نیم پرونده قدیمی بدون تکه تکه از اطلاعات جدید – این است که شفاف و فرصت طلب تلاش برای سرمایه گذاری بر روی فلوید در مورد قتل” DeBorde گفت: AP.

فلوید درگذشت, on May 25 بعد از یک افسر سابق پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه تا زمانی که او بی توجه. اطرافیان تصویری دستگیر و در زمان دستگیری او نشان داد فلوید شفاعت هوا و گفتن این افسر که او نمی تواند نفس بکشد.

تبلیغات

فلوید بود مرده 90 دقیقه پس از دستگیری او.

این افسر سابق که به زانو در گردن او درک چوین اخراج شد از مینیاپولیس اداره پلیس و به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس.

دیگر افسران در صحنه بودند نیز دستگیر و به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>