دادستان ادعا Avenatti ممکن است نقض شرایط از زندان آزاد

دادستان ادعا یکشنبه که مایکل Avenatti سابق وکیل به Stormy Daniels ممکن است نقض خود را به طور موقت از زندان آزاد توافق با استفاده از یک کامپیوتر با دسترسی به اینترنت.

سی ان ان گزارش داد که دادگاه براده از باراک اوباما برای منطقه مرکزی کالیفرنیا متهم مشهور وکیل نقض “شرایط خود را به طور موقت آزاد با استفاده از شخص ثالث نگهبان جی Manheimer اینترنت-کامپیوتر در دسترس به پیش نویس خود را در آخرین پنج براده در این مورد است.”

“حداقل متهم و وکیل او شده اند پرده با این دادگاه” دادستان ادامه داد.

تبلیغات

Avenatti وکیل دین مباشر را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر از تپه.

Avenatti از زندان آزاد شد در ماه آوریل پس از یک قاضی داده او را به طور موقت آزاد با توجه به نگرانی در آورده با COVID-19 شیوع. تحت قرارداد او قرار نیست به ترک خانه خود و یا دسترسی به اینترنت.

“ما واقعا احساس خشنودی که قاضی در زمان عمل که او انجام داد. او به رسمیت شناخته شده و به شدت از این وضعیت است. وجود دارد مقدار زیادی دادگاه ها در سراسر کشور است که نه. ما خوش شانس” مباشر گفت: در زمان مشتری خود را آزاد کند.

Avenatti محکوم شد در ماه فوریه اقدام به گرفتن تا 25 میلیون دلار از نایک جهانی پوشاک برند. او همچنین انتظار بیشتر اتهامات بیش از خود نمایندگی قانونی از Daniels فیلم بزرگسالان ستاره که متهم به رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMitt رامنی فراخوانی پدر مرحوم در طول جنبش حقوق مدنی اعتراض کاخ سفید خواست برای استقرار 10,000 سرباز برای کنترل تظاهرات: گزارش زوکربرگ چان-بودجه دانشمندان قلم ‘نامه ای از نگرانی’ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات غلط بیشتر از داشتن امر در نیویورک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>